rehub_translation - en to nl_NL translation catalogue (1472 entries)

en:  Initial Payment
nl_NL:  Initiële betaling

en:  Next fields are required:
nl_NL:  De volgende velden zijn vereist:

en:  No Review Yet
nl_NL:  Er is nog geen recensie geplaatst

en:  One Time
nl_NL:  Eenmalig

en:  Reply
nl_NL:  Antwoord

en:  and Next
nl_NL:  en Volgende

en:  and use this Offer.
nl_NL:  en gebruik deze aanbieding.

en:  by
nl_NL:  door

en:  for First 15 Days
nl_NL:  voor de eerste 15 dagen

en:  for First Day
nl_NL:  voor de eerste dag

en:  for First Month
nl_NL:  voor de eerste maand

en:  for First Week
nl_NL:  voor de eerste week

en:  for First Year
nl_NL:  voor het eerste jaar

en: % comments
nl_NL: % reacties

en: %1$s at %2$s
nl_NL: %1$s op %2$s

en: %1$s installed and activated successfully.
nl_NL: %1$s is succesvol geïnstalleerd en geactiveerd.

en: %1$s installed successfully.
nl_NL: %1$s is succesvol geïnstalleerd.

en: %1$s posted a new <a href="%2$s">product</a>
nl_NL: %1$s hebt een nieuw <a href=“%2$s”>product</a> geplaatst

en: %1$s posted a new <a href="%2$s">product</a>, on the site %3$s
nl_NL: %1$s hebt een nieuw a href=“%2$s”>product</a> geplaatst op %3$s

en: %d Offers
nl_NL: %d Aanbiedingen

en: %s ago
nl_NL: %s geleden

en: %s review for %s%s%s | %s reviews for %s%s%s
nl_NL[0]: %s recensie voor %s%s%s
nl_NL[1]: %s recensies voor %s%s%s

en: & Free shipping
nl_NL: & Gratis verzending

en: (Read more)
nl_NL: (Lees meer)

en: (Show full)
nl_NL: (Toon volledig)

en: (Show on map)
nl_NL: (Toon op kaart)

en: (extend support)
nl_NL: (verlengde support)

en: + PROS:
nl_NL: + Pluspunten:

en: + Positives:
nl_NL: + Pluspunten:

en: - CONS:
nl_NL: - Minpunten:

en: - Negatives:
nl_NL: - Minpunten:

en: 1 Comment
nl_NL: 1 Reactie

en: 1 comment
nl_NL: 1 reactie

en: 2 columns
nl_NL: 2 kolommen

en: 3 (Only if you use inside row with sidebar)
nl_NL: 3 (Enkel wanneer gebruikt in rij met sidebar)

en: 3 column posts
nl_NL: 3 kolommen berichten

en: 3 columns
nl_NL: 3 kolommen

en: 4 columns
nl_NL: 4 kolommen

en: 4 columns is good only for full width row
nl_NL: 4 kolommen alleen voor rij in volledige breedte

en: 4 tab content block
nl_NL: 4 tabbladen inhoudsblok

en: 5 columns
nl_NL: 5 kolommen

en: 6 columns
nl_NL: 6 kolommen

en: <strong>Thank you, %s!</strong> Your offer has been sent
nl_NL: <strong>Bedankt %s!</strong> Uw aanbieding is verzonden

en: <ul><li>Negative 1</li><li>Negative 2</li><li>Negative 3</li><li>Negative 4</li></ul>
nl_NL: <ul><li>Minpunt 1</li><li>Minpunt 2</li><li>Minpunt 3</li><li>Minpunt 4</li></ul>

en: <ul><li>Positive 1</li><li>Positive 2</li><li>Positive 3</li><li>Positive 4</li></ul>
nl_NL: <ul><li>Pluspunt 1</li><li>Pluspunt 2</li><li>Pluspunt 3</li><li>Pluspunt 4</li></ul>

en: About
nl_NL: Over

en: About author
nl_NL: Over de auteur

en: Above title
nl_NL: Boven de titel

en: Accept
nl_NL: Accepteer

en: Accordion
nl_NL: Accordeon

en: Activate
nl_NL: Activeer

en: Activate %2$s
nl_NL: Activeer %2$s

en: Activate option
nl_NL: Activeer optie

en: Activation Key:
nl_NL: Activeer Sleutel:

en: Active
nl_NL: Actief

en: Active:
nl_NL: Actief:

en: Add Accordition
nl_NL: Plaats Accordeon

en: Add Banner
nl_NL: Banner Toevoegen

en: Add Friend
nl_NL: Toevoegen als vriend

en: Add Icon
nl_NL: Icoon Toevoegen

en: Add Image
nl_NL: Foto Toevoegen

en: Add Item
nl_NL: Item toevoegen

en: Add New Product
nl_NL: Nieuw product toevoegen

en: Add Product
nl_NL: Product Toevoegen

en: Add Store Banner
nl_NL: Winkel Banner Toevoegen

en: Add Store Icon
nl_NL: Winkel Icoon Toevoegen

en: Add Tab
nl_NL: Tabblad Toevoegen

en: Add a review
nl_NL: Plaats een recensie

en: Add an Offer
nl_NL: Aanbieding Toevoegen

en: Add author or leave blank.
nl_NL: Voeg een auteur toe of laat leeg.

en: Add border to block?
nl_NL: Omlijning toevoegen aan blok?

en: Add border to list items
nl_NL: Omlijning toevoegen aan lijst items

en: Add image?
nl_NL: Foto toevoegen?

en: Add new
nl_NL: Voeg nieuwe toe

en: Add products
nl_NL: Producten toevoegen

en: Add rel=nofollow :
nl_NL: Voeg rel=nofollow toe :

en: Add to compare
nl_NL: Toevoegen aan vergelijken

en: Add to wishlist
nl_NL: Aan verlanglijstje toevoegen

en: Add user ID to show only his posts
nl_NL: Voeg gebruikers ID toe om enkel zijn berichten weer te geven

en: Add your deal
nl_NL: Uw deal toevoegen

en: Add your review
nl_NL: Uw recensie toevoegen

en: Added to wishlist
nl_NL: Toegevoegd aan verlanglijstje

en: Additional
nl_NL: Extra

en: Additional class
nl_NL: Extra class

en: Additional class :
nl_NL: Extra class :

en: Address
nl_NL: Adres

en: Address Autocomplete
nl_NL: Adres automatisch invullen

en: Address Fields
nl_NL: Adres velden

en: Address where your store is placed.
nl_NL: Adres waar je winkel gevestigd is.

en: Advanced tutorials
nl_NL: Gevorderde tutorials

en: Affiliate Button
nl_NL: Affiliate Knop

en: Affiliate store archive sidebar
nl_NL: Affiliate winkel archief sidebar

en: After activating of theme, you can install bundled plugins, get access to demo stacks, tips, support, bonuses
nl_NL: Na het activeren van het thema, kan je gebundelde plugins installeren, krijg je toegang tot demo stacks, tips, support en bonussen

en: All
nl_NL: Alle

en: All Groups %s
nl_NL: Alle Groepen %s

en: All Members %s
nl_NL: Alle Leden %s

en: All categories
nl_NL: Alle categorieën

en: All installations and activations have been completed.
nl_NL: Alle installaties en activatie’s zijn voltooid.

en: All installations have been completed.
nl_NL: Alle installaties zijn voltooid.

en: All plugins installed and activated successfully. %1$s
nl_NL: Alle plugins zijn succesvol geïnstalleerd en geactiveerd. %1$s

en: All plugins installed and activated successfully. %s
nl_NL: Alle plugins zijn succesvol geïnstalleerd en geactiveerd. %s

en: All-in-one WP migration
nl_NL: Alles in één WP migratie

en: Alphabet
nl_NL: Alfabet

en: Alphabetical
nl_NL: Alfabetisch

en: Already Sold:
nl_NL: Reeds Verkocht:

en: Already have an account?
nl_NL: Heb je al een account?

en: An error occurred while installing %1$s: <strong>%2$s</strong>.
nl_NL: Er ging iets fout tijdens het installeren van %1$s: <strong>%2$s</strong>.

en: Animated Hover banner
nl_NL: Geanimeerde hover banner

en: Apt/Suit
nl_NL: Appartement

en: Archive category "%s"
nl_NL: Archief categorie “%s”

en: Archive:
nl_NL: Archief:

en: Arrow
nl_NL: Pijl

en: Ascending
nl_NL: Stijgend

en: Ask owner
nl_NL: Vraag Winkel

en: Attribute for minimum priority
nl_NL: Eigenschap voor minimalen prioriteit

en: Attribute names
nl_NL: Eigenschap namen

en: Attributes
nl_NL: Eigenschappen

en: Author
nl_NL: Auteur

en: Author :
nl_NL: Auteur :

en: Author Content is added to wishlist
nl_NL: Auteur inhoud is toevoegt aan verlanglijstje

en: Author Content is disliked
nl_NL: Auteur Inhoud gedisliked

en: Author Content is liked
nl_NL: Auteur inhoud geliked

en: Author archive "%s"
nl_NL: Auteur archief “%s”

en: Author image url:
nl_NL: Auteur foto url:

en: Auto-Locator
nl_NL: Automatisch Locatievinder

en: Autoplay does not work on mobile devices (android, windows phone, iOS)
nl_NL: Automatisch afspelen werkt niet op mobiele apparaten (iOS, Android en Windows Phone)

en: Autoplay?
nl_NL: Automatisch Afspelen?

en: Availability
nl_NL: Beschikbaarheid

en: Available Version:
nl_NL: Beschikbare Versie:

en: Available version:
nl_NL: Beschikbare versie:

en: Available:
nl_NL: Beschikbaar:

en: Average
nl_NL: Gemiddeld

en: Average Score
nl_NL: Gemiddelde Score

en: Awaiting product image
nl_NL: Wachten op product foto

en: Awards %_plural% to Author for adding his post to wishlist
nl_NL: Beloont %_plural% aan Auteur for het toevoegen van zijn bericht aan verlanglijstje

en: Awards %_plural% to Author for post likes via the Hot Meter.
nl_NL: Beloont %_plurar% aan Auteur voor het likes via de hot-meter.

en: Background color (optional)
nl_NL: Achtergrondkleur (optioneel)

en: Background-color :
nl_NL: Achtergrondkleur :

en: Bar with percentage
nl_NL: Balk met percentage

en: Be the first one!
nl_NL: Wees de eerste!

en: Be the first to review &ldquo;%s&rdquo;
nl_NL: Plaats de eerste recensie voor &ldquo;%s&rdquo;

en: Before login this site you will need to activate your account via the email we have just sent to your address.
nl_NL: Je moet je account activeren via de e-mail die wij zojuist naar je gestuurd hebben, voordat je de site kunt gebruiken.

en: Begin activating plugin | Begin activating plugins
nl_NL[0]: Start het activeren van de plugin
nl_NL[1]: Start het activeren van de plugins

en: Begin installing plugin | Begin installing plugins
nl_NL[0]: Start het installeren van de plugin
nl_NL[1]: Start het installeren van de plugins

en: Begin updating plugin | Begin updating plugins
nl_NL[0]: Start het updaten van de plugin
nl_NL[1]: Start het updaten van de plugins

en: Best deal at:
nl_NL: Beste deal op:

en: Best price
nl_NL: Beste prijs

en: Best selling products
nl_NL: Meest verkochte producten

en: Big
nl_NL: Groot

en: Black
nl_NL: Zwart

en: Black no border
nl_NL: Zwart no border

en: Blue
nl_NL: Blauw

en: Blue color box
nl_NL: Blauwe kleur box

en: Border color :
nl_NL: Border kleur :

en: Border radius (with px) :
nl_NL: Border radius (met px) :

en: Bottom
nl_NL: Onderaan

en: Box content :
nl_NL: Box inhoud :

en: Box for category cart
nl_NL: Box for categorie winkelwagentje

en: Box with border and title
nl_NL: Box met omlijning en titel

en: Box with image
nl_NL: Box met afbeelding

en: Box with number
nl_NL: Box met nummer

en: Box with title
nl_NL: Box met titel

en: Boxes
nl_NL: Boxen

en: Brand
nl_NL: Merk

en: Brand logo
nl_NL: Merk logo

en: Brand logo + Price
nl_NL: Merk logo + Prijs

en: Brand logo url
nl_NL: Merk logo url

en: Brand/Store
nl_NL: Merk/Winkel

en: Brown
nl_NL: Bruin

en: Browsing All Comments By
nl_NL: Blader door alle opmerkingen door

en: Browsing Archive
nl_NL: Blader Geschiedenis

en: Buddypress Group sidebar
nl_NL: Buddypress Groep sidebar

en: Buddypress Profile sidebar
nl_NL: Buddypress Profiel sidebar

en: Button
nl_NL: Knop

en: Button Link :
nl_NL: Knop Link :

en: Button Size
nl_NL: Knop Afmetingen

en: Button URL
nl_NL: Knop URL

en: Button link :
nl_NL: Knop link :

en: Button text
nl_NL: Tekst in knop

en: Button text :
nl_NL: Knop tekst :

en: Button url
nl_NL: Knop url

en: Button with popup
nl_NL: Knop met popup

en: Buy It Now
nl_NL: Koop Nu

en: Buy Now
nl_NL: Koop Nu

en: Buy for best price
nl_NL: Koop voor de beste prijs

en: Buy this item
nl_NL: Koop dit item

en: By default categories directory shows all categories, but you can exclude or include by Ids
nl_NL: Standaard worden categorieën weergegeven in de categorie directory, maar je kunt categorieën uitsluiten of toevoegen met ID’s

en: By default, all post modules have center alignment and max width as 1200px, you can disable this.
nl_NL: Standaard worden alle bericht modules centraal uitgelijnd met een maximale breedte van 1200 px, je kunt dat uitschakelen.

en: CONS
nl_NL: - Minpunten

en: CONS. Add each from separate line
nl_NL: Minpunten. Voeg toe op aparte lijnen

en: CONS:
nl_NL: Minpunten:

en: Cancel
nl_NL: Annuleer

en: Cancel reply
nl_NL: Annuleer reactie

en: Card Box
nl_NL: Kaart Box

en: Card box
nl_NL: Kaart box

en: Carousel control
nl_NL: Carrousel control

en: Carousel of recent posts
nl_NL: Carrousel met recente berichten

en: Carousel style
nl_NL: Carrousel stijl

en: Cart
nl_NL: Winkelwagen

en: Categories
nl_NL: Categorieën

en: Categories directory
nl_NL: Categorieën directory

en: Category
nl_NL: Categorie

en: Category ID (optional) :
nl_NL: Categorie ID (optioneel) :

en: Category ID or slug:
nl_NL: Categorie ID of afkorting:

en: Category box
nl_NL: Categorie box

en: Category exclude
nl_NL: Categorie uitsluiten

en: Category exclude first
nl_NL: Categorie uitsluiten eerst

en: Category exclude second
nl_NL: Categorie uitsluiten tweede

en: Category first
nl_NL: Categorie eerst

en: Category name
nl_NL: Categorie naam

en: Category name to show in ticker
nl_NL: Categorie naam om te tonen in ticker

en: Category or tag
nl_NL: Categorie of tag

en: Category second
nl_NL: Categorie tweede

en: Category taxonomy
nl_NL: Categorie taxonomie

en: Category taxonomy name. Leave blank if you need Post category. For post tags - set as post_tag
nl_NL: Category taxonomie naam. Laat leeg als je bericht categorie nodig hebt. Voor bericht tags - stel in als post_tag

en: Category: | Categories:
nl_NL[0]: Categorie:
nl_NL[1]: Categorieën:

en: Center
nl_NL: Centraal

en: Check
nl_NL: Controleer

en: Check Deals
nl_NL: Bekijk Aanbiedingen

en: Check Icon
nl_NL: Bekijk Icoon

en: Check all prices
nl_NL: Controleer alle prijzen

en: Check how to update them.
nl_NL: Bekijk hoe je ze kunt updaten.

en: Check if column is last:
nl_NL: Controleer of kolom laatste is:

en: Check tutorials
nl_NL: Bekijk tutorials

en: Choose category
nl_NL: Kies categorie

en: Choose deal type if you use Posts as offers
nl_NL: Kies aanbieding type als je berichten gebruikt als aanbiedingen

en: Choose design
nl_NL: Kies design

en: Choose offer
nl_NL: Selecteer aanbieding

en: Choose post formats
nl_NL: Kies formaat voor bericht

en: Choose post formats first
nl_NL: Kies formaat voor bericht eerst

en: Choose post formats second
nl_NL: Kies formaat voor bericht tweede

en: Choose post formats to display or leave blank to display all
nl_NL: Kies formaat voor bericht om weer te geven of laat leef om alles weer te geven

en: Choose post type
nl_NL: Selecteer bericht type

en: City
nl_NL: Stad

en: Code is copied
nl_NL: Code is gekopieerd

en: Code is copied.
nl_NL: Code is gekopieerd.

en: Color
nl_NL: Kleur

en: Color for category label
nl_NL: Kleur voor categorie label

en: Color for first tab label
nl_NL: Kleur voor eerste tabblad label

en: Color for label
nl_NL: Kleur voor label

en: Color for line
nl_NL: Kleur voor lijn

en: Color for tab label
nl_NL: Kleur voor tabblad label

en: Color for title
nl_NL: Kleur voor titel

en: Color for title background
nl_NL: Kleur voor titel achtergrond

en: Color of button
nl_NL: Kleur voor knop

en: Color of heading table :
nl_NL: Kleur van heading tabel :

en: Color of highlight :
nl_NL: Kleur van highlight :

en: Colored Table
nl_NL: Gekleurde Tabel

en: Column news block
nl_NL: Kolom nieuws blok

en: Column size
nl_NL: Kolom afmeting

en: Column style
nl_NL: Kolom stijl

en: Columned grid
nl_NL: Kolom rooster

en: Columned grid loop
nl_NL: Kolom rooster loop

en: Columns
nl_NL: Kolommen

en: Columns of woocommerce products
nl_NL: Kolommen van woocommerce producten

en: Columns to show
nl_NL: Kolommen om weer te geven

en: Comment
nl_NL: Opmerking

en: Comment %s
nl_NL: Opmerking %s

en: Comment awaiting for approval
nl_NL: Opmerking wacht op goedkeuring

en: Comments
nl_NL: Opmerkingen

en: Comments: (e.g. delivery experience, item as described, quality of customer service)
nl_NL: Opmerkingen: (hoe was de bezorgen, waren de producten zoals beschreven en wat was de kwaliteit van de klantenservice)

en: Common issues - read before install!!!!!!
nl_NL: Vaak voorkomende problemen - lees voor het installeren!!!!!!

en: Compact Blocks
nl_NL: Compacte Blokken

en: Compact Deal Grid (Coupon)
nl_NL: Compacte aanbiedingen rooster (kortingscodes)

en: Compact grid
nl_NL: Compact rooster

en: Compact small Blocks
nl_NL: Compacte kleine Blokken

en: Compare
nl_NL: Vergelijken

en: Compare Bars
nl_NL: Vergelijk Balken

en: Compare items
nl_NL: Vergelijk items

en: Comparison
nl_NL: Vergelijking

en: Condition:
nl_NL: Staat:

en: Confirm password
nl_NL: Bevestig wachtwoord

en: Congratulations! Now you must add some settings before application
nl_NL: Gefeliciteerd! Nu moet je sommige instellingen toevoegen voor toepassing

en: Congratulations! You are now a vendor. Be sure to configure your store settings before adding products.
nl_NL: Gefeliciteerd! U bent nu een verkoper. Stel je winkel instellingen in voordat je producten toevoegt.

en: Cons block
nl_NL: Minpunten blok

en: Cons title
nl_NL: Minpunten titel

en: Contact Vendor
nl_NL: Neem contact op met de verkoper

en: Contact vendor
nl_NL: Neem contact op met de verkoper

en: Contacts
nl_NL: Contacten

en: Container with sidebar?
nl_NL: Container met sidebar?

en: Content
nl_NL: Inhoud

en: Content :
nl_NL: Inhoud :

en: Content Egg Price statistic
nl_NL: Content Egg Prijs statistiek

en: Content Egg grid
nl_NL: Content Egg rooster

en: Content Egg list with logo images
nl_NL: Content Egg lijst met logo afbeeldingen

en: Content Egg list with logo images (default style)
nl_NL: Contect Egg lijst met logo afbeeldingen (standaard stijl)

en: Content Egg list with offer images
nl_NL: Content Egg lijst met aanbieding afbeeldingen

en: Content Egg list with offer images (default style)
nl_NL: Content Egg lijst met aanbiedinge afbeeldingen (standaard stijl)

en: Content Egg merchants widget
nl_NL: Content Egg aanbieder widget

en: Content Egg price alert
nl_NL: Content Egg prijs alarm

en: Content Egg price history
nl_NL: Content Egg prijs geschiedenis

en: Content Egg price widget
nl_NL: Content Egg prijs widget

en: Content for members
nl_NL: Inhoud voor gebruikers

en: Content goes here, click edit button to change this text.
nl_NL: Inhoud komt hier, klik op de bewerk knop om deze tekst aan te passen.

en: Content modules
nl_NL: Inhoud modules

en: Content of popup. You can use also shortcode
nl_NL: Inhoud van popup. U kunt ook shortcode gebruiken

en: Content of tooltip
nl_NL: Inhoud van ‘tooltip’

en: Control
nl_NL: Controlleren

en: Countdown
nl_NL: Aftellen

en: Country
nl_NL: Land

en: Country Long Name
nl_NL: Uitgebreide Lang Naam

en: Coupon
nl_NL: Kortingscode

en: Coupon End Date
nl_NL: Verloopdatum van de kortingscode

en: Coupon is Expired
nl_NL: Kortingsbon is Verlopen

en: Coupons
nl_NL: Kortingscodes

en: Create new section
nl_NL: Creëer nieuwe sectie

en: Cross Icon
nl_NL: Kruis Icoon

en: Custom URL:
nl_NL: Aangepaste URL:

en: Custom field
nl_NL: Aangepast veld

en: Custom height (default is 490) in px
nl_NL: Aangepaste hoogte (standaard is 490) in px

en: Custom image size?
nl_NL: Aangepaste afbeelding afmeting?

en: Custom label
nl_NL: Aangepast label

en: Custom label 2
nl_NL: Aangepast label 2

en: Custom label 3
nl_NL: Aangepast label 3

en: Custom label 4
nl_NL: Aangepast label 4

en: Custom link target
nl_NL: Aangepaste link doel

en: Custom links
nl_NL: Aangepaste links

en: Custom post type and taxonomy
nl_NL: Aangepast bericht type en taxonomie

en: Custom sidebar area
nl_NL: Aangepast sidebar gebied

en: Custom sidebar area 2
nl_NL: Aangepast sidebar gebied 2

en: Customer Ratings
nl_NL: Klanten Beoordelingen

en: DESC
nl_NL: Omschrijving

en: Dashed border box
nl_NL: Gestreepte omlijning

en: Data settings
nl_NL: Gegevens instellingen

en: Data source
nl_NL: Gegevens bron

en: Date
nl_NL: Datum

en: Day of countdown finish :
nl_NL: Dag waarop aftellen eindigt :

en: Deal
nl_NL: Aanbieding

en: Deal Score
nl_NL: Aanbiedingen score

en: Deal Site
nl_NL: Aanbiedingen site

en: Deal and Post carousel
nl_NL: Aanbieding en Berichten carrousel

en: Deal filter
nl_NL: Aanbiedingen filter

en: Deal grid
nl_NL: Aanbiedingen rooster

en: Deal helper
nl_NL: Aanbiedingen hulp

en: Deal/Coupon List
nl_NL: Aanbieding/Kortingscode Lijst

en: Deal/Coupon grid
nl_NL: Aanbieding/Kortingscode rooster

en: Deals
nl_NL: Aanbiedingen

en: Default
nl_NL: Standaard

en: Default is 5
nl_NL: Standaard is 5

en: Default is black
nl_NL: Standaard is zwart

en: Default is grey
nl_NL: Standaard is grijs

en: Default is transparent
nl_NL: Transparant is transparant

en: Delete
nl_NL: Verwijder

en: Delete Location
nl_NL: Verwijder Locatie

en: Demo Import
nl_NL: Demo Importeren

en: Demo content
nl_NL: Demo inhoud

en: Descending
nl_NL: Dalende

en: Description
nl_NL: Omschrijving

en: Description and Review
nl_NL: Omschrijving en Recensie

en: Description of video :
nl_NL: Omschrijving van video :

en: Description:
nl_NL: Omschrijving:

en: Desired price
nl_NL: Gewenste prijs

en: Didn't find the right price? Set price alert below
nl_NL: Kon je niet de juiste prijs vinden? Stel hieronder een prijs alarm in

en: Directory/Community Style
nl_NL: Directory/Community Stijl

en: Disable actions?
nl_NL: Acties uitschakelen?

en: Disable bold?
nl_NL: Dikgedrukt uitschakelen?

en: Disable button?
nl_NL: Knop uitschakelen?

en: Disable center alignment?
nl_NL: Centraal uitlijnen uitschakelen?

en: Disable child elements
nl_NL: Child elementen uitschakelen

en: Disable exerpt?
nl_NL: Uittreksel uitschakelen?

en: Disable footer
nl_NL: Footer uitschakelen

en: Disable header
nl_NL: Header uitschakelen

en: Disable link from title
nl_NL: Schakel links van titel uit

en: Disable menu
nl_NL: Schakel menu uit

en: Disable meta
nl_NL: Meta uitschakelen

en: Disable navigation?
nl_NL: Navigatie uitschakelen?

en: Disable post meta?
nl_NL: Bericht meta uitschakelen?

en: Disable price meta?
nl_NL: Prijs meta uitschakelen?

en: Disable second column?
nl_NL: Tweede kolom uitschakelen?

en: Disable title of products?
nl_NL: Titel van producten uitschakelen?

en: Discount
nl_NL: Korting

en: Dismiss this notice
nl_NL: Deze melding negeren

en: Divider
nl_NL: Scheider

en: Do nothing
nl_NL: Doe niets

en: Documentation
nl_NL: Documentatie

en: Don't have an account?
nl_NL: Nog geen account?

en: Double dotted
nl_NL: Dubbel gestippeld

en: Each link must be from new line. Works with youtube and vimeo. Example for youtube: https://www.youtube.com/watch?v=ZZZZZZZZZZZ. Example for vimeo: https://vimeo.com/111111111
nl_NL: Elke link moet op een aparte regel staan. Werkt met YouTube en Vimeo. Bijvoorbeeld voor YouTube: https://www.youtube.com/watch?v=ZZZZZZZZZZZ. Voorbeeld voor Vimeo: https://vimeo.com/111111111

en: East
nl_NL: Oost

en: Edit
nl_NL: Bewerk

en: Edit Location
nl_NL: Locatie Bewerken

en: Edit My Posts
nl_NL: Mijn Berichten bewerken

en: Edit Products
nl_NL: Producten Bewerken

en: Edit Profile
nl_NL: Profiel Bewerken

en: Editor choice
nl_NL: Keuze van Editor

en: Editor label
nl_NL: Label bewerker

en: Elements and typography
nl_NL: Elementen en typografie

en: Elements: 3 column Price table with images
nl_NL: Elements: 3 kolommen Prijs tabel met afbeeldingen

en: Elements: Background with links block
nl_NL: Elements: Achtergrond met link blokken

en: Elements: Banner grid
nl_NL: Elements: Banner rooster

en: Elements: Centered icon call to action
nl_NL: Elements: Gecentreerd icoon met call to action

en: Elements: Four column catalogue (custom image + text) grid
nl_NL: Elements: Vier kolommen catalogus (aangepaste afbeelding + tekst) rooster

en: Elements: Header big banner with color and background center image
nl_NL: Elements: Header grote banner met kleur en achtergrond gecentreerde afbeelding

en: Elements: Header big banner with faded background
nl_NL: Elements Header grote banner met faded achtergrond

en: Elements: Helpful How to block
nl_NL: Elements: Handige How to blok

en: Elements: Helpful full width block
nl_NL: Elements: Handige volledige breedte blok

en: Elements: Helpful full width block with paralax background
nl_NL: Elements: Handige volledige breedte blok met parallax achtergrond

en: Elements: Helpful full width yellow block
nl_NL: Elements: Handige volledige breedte blok met gele achtergrond

en: Elements: Section divider with heading and button
nl_NL: Elements: Section scheiding met heading en knop

en: Elements: Section divider with two headings
nl_NL: Elements: Section scheiding met twee koppen

en: Elements: Three icon block
nl_NL: Elements: Blok met drie iconen

en: Elements: Three icon horizontal block
nl_NL: Elements: Horizontaal blok met drie iconen

en: Elements: Top search Area 1
nl_NL: Elements: Zoeken 1

en: Elements: Top search Area 2
nl_NL: Elements: Zoeken 2

en: Elements: Top search Area 3
nl_NL: Elements: Zoeken 3

en: Elements: Top set page (set template for Page for visual Layout builder in page attributes)
nl_NL: Elements: Top set pagina (Stel template in als ‘Page for visual Layout builder’ in pagina attributen)

en: Elements: Versus Lines Block
nl_NL: Elements: Versus lijnen blok

en: Elements: full width subscribe block with Mail Chimp form
nl_NL: Elements: Volledige breedte abonneer blok met Mail Chimp formulier

en: Email
nl_NL: E-mail

en: Empty section. Edit page to add content here.
nl_NL: Lege sectie. Bewerk pagina om hier inhoud toe te voegen.

en: Enable Icon?
nl_NL: Icoon Inschakelen?

en: Enable Overlay?
nl_NL: Overlay inschakelen?

en: Enable affiliate button?
nl_NL: Affiliate knop inschakelen?

en: Enable ajax search?
nl_NL: Ajax zoeken inschakelen?

en: Enable ajax?
nl_NL: Ajax inschakelen?

en: Enable design of tabs without border?
nl_NL: Ontwerpen van tabs zonder border inschakelen?

en: Enable excerpt
nl_NL: Uittreksel inschakelen

en: Enable icon in button?
nl_NL: Icoon in knop toestaan?

en: Enable padding in images?
nl_NL: Opvulling in afbeeldingen inschakelen?

en: Enable panel?
nl_NL: Paneel inschakelen?

en: Enable prettyphoto?
nl_NL: Prettyphoto inschakelen?

en: Enable showing link to Store location map on store
nl_NL: Link tonen naar winkel locatie op kaart in winkelpagina

en: Enable timer?
nl_NL: Timer inschakelen?

en: Ended:
nl_NL: Geëindigd:

en: Enter Themeforest Purchase Code
nl_NL: Voer je ThemeForest Aankoop Code in

en: Enter image size (Example: "thumbnail", "medium", "large", "full" or other sizes defined by theme). Alternatively enter size in pixels (Example: 200x100 (Width x Height)).
nl_NL: Afbeeldingsgrootte invoeren (voorbeeld: "thumbnail", "medium", "groot", "volledig" of andere afmetingen die zijn gedefinieerd bij thema). Als alternatief voer grootte in pixels in (voorbeeld: 200 x 100 (breedte x hoogte)).

en: Enter links for each slide here. Divide links with linebreaks (Enter).
nl_NL: Voer hier voor iedere slide links in. Sluit iedere link af met Enter.

en: Enter names of categories
nl_NL: Voer namen van categorieën in

en: Enter names of categories to exclude
nl_NL: Voer namen van categorieën in die je wilt uitsluiten

en: Enter names of categories. Or leave blank to show all
nl_NL: Voer namen van categorieën in. Of laat leeg om alles te laten zien

en: Enter names of tags
nl_NL: Voer namen van tags in

en: Enter names of tags to exclude.
nl_NL: Voer namen van tags in om te sluiten.

en: Enter names of tags. Or leave blank to show all
nl_NL: Voer namen van tags in. Of laat leeg om alles te laten zien

en: Enter slug of your taxonomy term if you want to show only posts from certain taxonomy term. Example, for store taxonomy - amazon, for color - black
nl_NL: Voer afkorting in van je taxonomie term als je alleen berichten van bepaalde taxonomie term wilt tonen. Voorbeeld, voor winkel taxonomie - amazon, voor kleur - zwart

en: Enter slug of your taxonomy term to exclude
nl_NL: Voer afkorting van je taxonomie term in om uit te sluiten

en: Enter slug of your taxonomy. Example, taxonomy for product brand - is <strong>store</strong>. For color attribute - <strong>pa_color</strong>, for product tags - <strong>product_tag</strong>
nl_NL: Voer afkorting van je taxonomie in. Voorbeeld, taxonomie voor product merk - is <strong>store</strong>. Voor kleureigenschap - <strong>pa_color</strong>, for product tags - <strong>product_tag</strong>

en: Enter slug of your taxonomy. Examples: if you want to use post categories - use <strong>category</strong>. If you want to use woocommerce product category - use <strong>product_cat</strong>, woocommerce tags - <strong>product_tag</strong>
nl_NL: Voer afkorting van je taxonomie in. Voorbeelden: als je berichtcategorieën wilt gebruiken - gebruik <strong>category</strong> . Als je gebruik wilt maken van woocommerce productcategorie - gebruik <strong>product_cat</strong> , woocommerce tags - <strong>product_tag</strong>

en: Enter term slug of your taxonomy if you want to show only posts from this taxonomy term
nl_NL: Voer term afkorting van je taxonomie in als je alleen berichten van deze taxonomie term wilt gebruiken

en: Enter title for filter button
nl_NL: Voer titel voor filterknop in

en: Enter your ThemeForest username, purchase code into the fields below. This will give you access to automatic theme updates, demo stacks, support, etc.
nl_NL: Vul je Themeforest gebruikersnaam en aankoop code in, in de velden hieronder. Dit zal je toegang geven tot automatische thema updates, demo stacks, support, enz.

en: Enter your credentials below to complete product registration.
nl_NL: Vul hieronder je gegevens in om je product registratie te voltooien.

en: Enter your map location manually
nl_NL: Voer je locatie handmatig in

en: Example - 12
nl_NL: Voorbeeld - 12

en: Example - 2015
nl_NL: Voorbeeld - 2015

en: Example - 6
nl_NL: Voorbeeld - 6

en: Example - 6. Note! Without zero in start
nl_NL: Voorbeeld - 6. Let Op! Zonder nul in het begin

en: Example: $99.95 / month
nl_NL: Voorbeeld: $ 99,95 / maand

en: Exclude categories
nl_NL: Uitgesloten categorieën

en: Expand
nl_NL: Uitklappen

en: Expiration Date
nl_NL: Geldig Tot

en: Expired
nl_NL: Verlopen

en: Extended Profile
nl_NL: Uitgebreid Profiel

en: External Source
nl_NL: Externe Bron

en: External Store URL
nl_NL: Externe Winkel URL

en: Extra Big
nl_NL: Extra Groot

en: Extra Small
nl_NL: Extra Klein

en: Extra class name
nl_NL: Extra class naam

en: Favorite
nl_NL: Favoriet

en: Featured
nl_NL: Uitgelicht

en: Featured area (slider + 2 posts)
nl_NL: Uitgelicht gebied (slider + 2 berichten)

en: Featured area works only in full width row
nl_NL: Uitgelicht gebied werkt alleen in rij met volledige breedte

en: Featured full width slider
nl_NL: Uitgelichte volledige breedte slider

en: Featured grid
nl_NL: Uitgelicht rooster

en: Featured products
nl_NL: Uitgelichte producten

en: Featured section
nl_NL: Uitgelichte sectie

en: Featured vendor
nl_NL: Uitgelichte verkoper

en: Featured!
nl_NL: Uitgelicht!

en: Features
nl_NL: Eigenschappen

en: Features List
nl_NL: Eigenschappen Lijst

en: Filter by date
nl_NL: Filter op datum

en: Filter by date of publishing
nl_NL: Filter op datum van publiceren

en: Filter panel
nl_NL: Filter paneel

en: Find your location on the map
nl_NL: Vind je locatie op de kaart

en: First Column
nl_NL: Eerste Kolom

en: First Column Type
nl_NL: Eerste Kolom Type

en: First column
nl_NL: Eerste kolom

en: First tab
nl_NL: Eerste tabblad

en: Five sixth
nl_NL: Vijfzesde

en: Float
nl_NL: Zwevend

en: Follow
nl_NL: Volgen

en: Followers
nl_NL: Volgers

en: Following
nl_NL: Volgend

en: For full width row
nl_NL: Voor volledige breedte rij

en: For row with sidebar
nl_NL: Voor rij met sidebar

en: Format date-month-year. Example, 20-12-2015
nl_NL: Datum weergave. Voorbeeld, 20-12-2015

en: Formatted Address
nl_NL: Geformatteerd Adres

en: Four fifth
nl_NL: Viervijfde

en: Fourth tab
nl_NL: Vierde tabblad

en: Free shipping
nl_NL: Gratis verzending

en: Friends
nl_NL: Vrienden

en: From:
nl_NL: Van:

en: Full Deal Grid
nl_NL: Volledige Aanbiedingen Rooster

en: Full Image or Youtube Video URL :
nl_NL: Volledige Afbeelding of YouTube Video URL:

en: Full width Deal grid
nl_NL: Aanbiedingen rooster over volledige breedte

en: Full width image
nl_NL: Afbeelding met volledige breedte

en: Full width of browser window
nl_NL: Volledige breedte van het browservenster

en: Full width thumbnail
nl_NL: Thumbnail met volledige breedte

en: Functions
nl_NL: Functies

en: Gallery carousel
nl_NL: Gallerij Carrousel

en: General
nl_NL: Algemeen

en: Get Custom field or attribute value
nl_NL: Haal aangepaste veld of eigenschap waarde op

en: Get Your Current Location
nl_NL: Krijg je huidige locatie

en: Get more coupons on:
nl_NL: Bekijk meer kortingscodes op:

en: Get new password
nl_NL: Nieuw wachtwoord aanvragen

en: Give an Idea
nl_NL: Vertel je idee

en: Give us a new Idea
nl_NL: Breng ons op nieuwe ideeën

en: Go to
nl_NL: Ga naar

en: Gold
nl_NL: Goud

en: Good
nl_NL: Goed

en: Google api key
nl_NL: Google API-sleutel

en: Gray color box
nl_NL: Grijze kleur box

en: Green
nl_NL: Groen

en: Green color box
nl_NL: Groene kleur box

en: Grey
nl_NL: Grijs

en: Grid of woocommerce products
nl_NL: Rooster van woocommerce producten

en: Group Admins
nl_NL: Groep Admins

en: Heart
nl_NL: Hart

en: Height (with px):
nl_NL: Hoogte (met px):

en: Height of image in px
nl_NL: Hoogte van het beeld in px

en: Height of map (with px)
nl_NL: Hoogte van de kaart (met px)

en: Height, px
nl_NL: Hoogte, px

en: Helpful
nl_NL: Nuttig

en: Here is your coupon code
nl_NL: Hier is je kortingscode

en: Hide Details
nl_NL: Verberg details

en: Hide from guests
nl_NL: Verbergen voor gasten

en: Highest Price:
nl_NL: Hoogste prijs:

en: Highest Rating
nl_NL: Hoogste Beoordeling

en: Highlight Color
nl_NL: Highlight Kleur

en: Highlight color :
nl_NL: Highlight kleur:

en: Highlight position :
nl_NL: Highlight positie:

en: Horizontal items (use for areas without sidebar)
nl_NL: Horizontale items (gebruik voor gebieden zonder zijbalk)

en: Hot Meter & Thumbs Likes
nl_NL: Hot-meter & Duimpjes Omhoog

en: Hour of countdown finish :
nl_NL: Uur waarop het aftellen eindigt:

en: How much posts you'd like to display?
nl_NL: Hoeveel posts wilt je weergeven?

en: How to get child theme
nl_NL: Zo krijgt je het ‘child theme’

en: How to show header?
nl_NL: Hoe header tonen?

en: How to use DEMO import and possible issues. Read before import
nl_NL: Hoe importeer je een demo en mogelijke problemen. Lees voor importeren

en: I accept the <a target="_blank" href="%s">Privacy Policy</a>
nl_NL: Ik ga akkoord met de <a target=“_blank” href=“%s”>Privacy Policy</a>

en: I accept the <a target="_blank" href="%s">Terms & Conditions</a>
nl_NL: Ik ga akkoord met de <a target="_blank" href="%s">Algemene Voorwaarden</a>

en: I agree to the <a target="_blank" href="%s">Privacy Policy</a>.
nl_NL: Ik ga akkoord met de <a target=“_blank” href=“%s”>Privacy Policy</a>.

en: I am interested in:
nl_NL: Ik ben geïnteresseerd in:

en: ID of sort panel
nl_NL: ID van het sorteren paneel

en: Icon
nl_NL: Icoon

en: Icon and Hover border Color
nl_NL: Icoon en Hover grens Kleur

en: Id
nl_NL: ID

en: If this was a mistake, just ignore this email and nothing will happen.
nl_NL: Indien dit een vergissing was, kunt je deze email negeren.

en: If you need automatic theme updates, install Envato Market plugin from
nl_NL: Voor automatische theme updates, installeer Envato Market plugin from

en: If you wish to style particular content element differently, then use this field to add a class name and then refer to it in your css file.
nl_NL: Als je dit element anders wilt stylen, gebruik dan dit veld om een class naam toe te voegen en verwijs er naar in je css-bestand.

en: Image
nl_NL: Foto

en: Image carousel
nl_NL: Afbeelding Carousel

en: Image color change failed.
nl_NL: Het veranderen van de afbeelding kleur is mislukt.

en: Image grayscale failed.
nl_NL: Afbeelding grijstinten mislukt.

en: Image height
nl_NL: Afbeelding hoogte

en: Image in Right (compact)
nl_NL: Afbeelding Rechts (compact)

en: Image negate failed.
nl_NL: Afbeelding negeren is mislukt.

en: Image opacity change failed.
nl_NL: Doorzichtigheid van afbeelding wijzigen is mislukt.

en: Image rotate failed.
nl_NL: Roteren van afbeelding is mislukt.

en: Image size
nl_NL: Afbeeldingsgrootte

en: Image url
nl_NL: Afbeelding URL

en: Images
nl_NL: Foto’s

en: Images ids
nl_NL: Afbeeldingen ID’s

en: Import Demo
nl_NL: Importeer Demo

en: In stock
nl_NL: Op Voorraad

en: In this case, leave blank previous field
nl_NL: In dit geval laat het vorige veld leeg

en: Include
nl_NL: Toevoegen

en: Include categories
nl_NL: Inclusief categorieen

en: Infinite scroll
nl_NL: Oneindige scroll

en: Input meta key for ordering.
nl_NL: Voer meta sleutels in voor sorteren.

en: Insert
nl_NL: Invoegen

en: Insert ids of images with commas.
nl_NL: Voeg ID’s van afbeeldingen in gescheiden met komma’s.

en: Install
nl_NL: Installeer

en: Install %2$s
nl_NL: Installeer %2$s

en: Install Plugins
nl_NL: Installeer Plugins

en: Install Required Plugins
nl_NL: Installeer Vereiste Plugins

en: Install plugins
nl_NL: Installeer plugins

en: Installed But Not Activated
nl_NL: Geïnstalleerd Maar Niet Actief

en: Installed version:
nl_NL: Geïnstalleerde versie:

en: Installing Plugin %1$s (%2$d/%3$d)
nl_NL: Installeren van Plugin %1$s (%2$d/%3$d)

en: Installing Plugin: %s
nl_NL: Plugin aan het installeren: %s

en: Installing and Activating Plugin %1$s (%2$d/%3$d)
nl_NL: Installeren en activeren van plugin %1$s (%2$d/%3$d)

en: Interactive
nl_NL: Interactief

en: Invalid username or e-mail.
nl_NL: Ongeldige gebruikersnaam of e-mail.

en: Is editor choice
nl_NL: Editor’s keuze

en: Is this container with sidebar? Enable this option and use 2/3 + 1/3 layout for better compatibility if you want to add sidebar widget area.
nl_NL: Is deze container met sidebar? Schakel deze optie in en gebruik 2/3 + 1/3 lay-out voor betere compatibiliteit als je een zijbalk widget gebied wilt toevoegen.

en: Itinerary (timeline) box
nl_NL: Routebeschrijving (tijdlijn) box

en: Join Group
nl_NL: Word lid van de groep

en: Justify
nl_NL: Uitvullen

en: Key
nl_NL: Sleutel

en: Label before news ticker
nl_NL: Label vóór news ticker

en: Last Active
nl_NL: Laatst Actief

en: Last Amazon price update was:
nl_NL: Laatste Amazon prijsupdate was:

en: Last active
nl_NL: Laatst actief

en: Last day
nl_NL: Laatste dag

en: Last modified date
nl_NL: Laatst gewijzigd op datum

en: Last price update was:
nl_NL: Laatste prijs update was:

en: Last price update:
nl_NL: Laatste prijs update:

en: Last reviews
nl_NL: Laatste recensies

en: Last update was on:
nl_NL: Laatste update was op:

en: Latest Posts
nl_NL: Recente Berichten

en: Latest updates:
nl_NL: Laatste updates:

en: Latitude
nl_NL: Breedtegraad

en: Latitude / Longitude
nl_NL: Lengte- en breedtegraad

en: Latitude Longitude
nl_NL: Lengte- en breedtegraad

en: Leave Blank to get value from current post
nl_NL: Laat leeg om waarde van vorig bericht te gebruiken

en: Leave a Reply
nl_NL: Laat een bericht achter

en: Leave a reply
nl_NL: Laat een reactie achter

en: Leave blank if you selected text in visual editor
nl_NL: Laat leeg als je tekst in de visuele editor hebt geselecteerd

en: Leave blank or try to change size to better fit for image. Example, 170px or 50%
nl_NL: Laat leeg of probeer om de grootte te veranderen om beter te passen bij de afbeelding. Voorbeeld, 170 px of 50%

en: Left
nl_NL: Links

en: Left thumbnail
nl_NL: Linker thumbnail

en: Limit
nl_NL: Limiet

en: Limit (Number)
nl_NL: Limiet (nummer)

en: Link url
nl_NL: Link URL

en: Links on videos
nl_NL: Links op video’s

en: List
nl_NL: Lijst

en: List Text
nl_NL: Lijst Tekst

en: List loop
nl_NL: Lijst loop

en: List of items
nl_NL: Lijst met items

en: List of negatives
nl_NL: Lijst van minpunten

en: List of positives
nl_NL: Lijst van pluspunten

en: List of recent posts
nl_NL: Lijst met recente berichten

en: List of woo products
nl_NL: Lijst met woo producten

en: Location
nl_NL: Locatie

en: Log In
nl_NL: Inloggen

en: Log Template
nl_NL: Log template

en: Log out
nl_NL: Uitloggen

en: Login / Register
nl_NL: Inloggen / Registreren

en: Login / Register is disabled
nl_NL: Login / Registreren is uitgeschakeld

en: Login successful, reloading page...
nl_NL: Succesvol ingelogd, pagina opnieuw laden…

en: Login/Register access is temporary disabled
nl_NL: Login / Registreren is tijdelijk uitgeschakeld

en: Longitude
nl_NL: Lengtegraad

en: Lost Password?
nl_NL: Wachtwoord Vergeten?

en: Lowest Price:
nl_NL: Laagste prijs:

en: Lowest Rating
nl_NL: Laagste Beoordeling

en: Lowest price Product
nl_NL: Laagste prijs Product

en: Made by:
nl_NL: Gemaakt door:

en: Main Button Color
nl_NL: Primaire knop kleur

en: Main Theme Color
nl_NL: Primaire Thema Kleur

en: Make autorotate?
nl_NL: Automatisch laten draaien?

en: Make background contain?
nl_NL: Laat achtergrond bevatten?

en: Make background image contain?
nl_NL: Laat achtergrondafbeelding bevatten?

en: Make center alignment?
nl_NL: Centraal uitlijnenen?

en: Make first column unhighlighted?
nl_NL: Laat eerste kolom unhighlighted?

en: Make link as affiliate?
nl_NL: Link maken als affiliate?

en: Make link with dark color?
nl_NL: Link maken met donkere kleur?

en: Make links dark?
nl_NL: Links donker maken?

en: Make opened?
nl_NL: Maak geopend?

en: Make second column unhighlighted?
nl_NL: Maak tweede kolom unhighlighted?

en: Make sidebar with smart scroll function?
nl_NL: Maak een zijbalk met slimme scrollfunctie?

en: Make small gap between items?
nl_NL: Maak een kleine ruimte tussen items?

en: Make sure that you have active next Theme options:
nl_NL: Zorg ervoor dat de volgende theme opties actief zijn:

en: Make sure that you have active next Theme:
nl_NL: Zorg ervoor dat de volgende theme actief is:

en: Make sure that you have active next required plugins:
nl_NL: Activeer de volgende plugins:

en: Make third column unhighlighted?
nl_NL: Maak derde kolom unhighlighted?

en: Manage Your Orders
nl_NL: Beheer Uw Bestellingen

en: Manage Your Shop
nl_NL: Beheer je winkel

en: Manual select and order
nl_NL: Handmatig selecteren en bestellen

en: Manuals
nl_NL: Handleidingen

en: Map marker
nl_NL: Kaartmarkering

en: Margin bottom (with px)
nl_NL: Marge onderkant (met px)

en: Margin top (with px)
nl_NL: Marge bovenkant (met px)

en: Mark as Favorite
nl_NL: Markeer als Favoriet

en: Mask coupon code?
nl_NL: Verberg kortingscode?

en: Max width of popup
nl_NL: Maximale breedte van de pop-up

en: Members only
nl_NL: Alleen Leden

en: Menu order/Page Order
nl_NL: Menuvolgorde/Paginavolgorde

en: Meta value
nl_NL: Metawaarde

en: Meta value number
nl_NL: Metawaarde getal

en: Middle
nl_NL: Midden

en: Minimal image size: 150px x 150px
nl_NL: Minimale afbeeldinggrootte: 150px x 150px

en: Minimum 4
nl_NL: Minimaal 4

en: Minimum 6 symbols
nl_NL: Minimaal 6 symbolen

en: Minimum required version:
nl_NL: Minimaal vereiste versie:

en: Module title
nl_NL: Module titel

en: Month of countdown finish :
nl_NL: Maand waarop aftellen eindigt:

en: More
nl_NL: Meer

en: More detail...
nl_NL: Meer details...

en: More offers
nl_NL: Meer aanbiedingen

en: Most Helpful
nl_NL: Handigst

en: Most Members
nl_NL: Meeste Leden

en: Most popular
nl_NL: Populairst

en: Most rated
nl_NL: Meest gewaardeerd

en: Most recent
nl_NL: Meest recent

en: Multi vendor
nl_NL: Multi verdor

en: My Friends %s
nl_NL: Mijn Vrienden %s

en: My Groups %s
nl_NL: Mijn Groepen %s

en: My profile
nl_NL: Mijn profiel

en: N/A
nl_NL: Niet beschikbaar

en: Name
nl_NL: Naam

en: Name for 1 tab*
nl_NL: Naam voor 1 tab*

en: Name for 2 tab*
nl_NL: Naam voor 2 tab*

en: Name for 3 tab*
nl_NL: Naam voor 3 tab*

en: Name for 4 tab*
nl_NL: Naam voor 4 tab*

en: Name of product
nl_NL: Naam van product

en: Negatives
nl_NL: Negatieven

en: New
nl_NL: Nieuw

en: New item will be added by click
nl_NL: Nieuw item zal toegevoeg worden door te klikken

en: New window
nl_NL: Nieuwe venster

en: Newest Registered
nl_NL: Meest Recent Geregistreerd

en: Newly Created
nl_NL: Nieuwste

en: News Magazine style
nl_NL: Nieuws Magazine stijl

en: News block
nl_NL: Nieuws blok

en: News in columns
nl_NL: Nieuws in kolom

en: News ticker
nl_NL: Nieuws ticker

en: News with thumbnails
nl_NL: Nieuws met thumbnails

en: News/Directory list
nl_NL: News/Directory lijst

en: Next
nl_NL: Volgende

en: Next fields are required:
nl_NL: De volgende velden zijn verplicht:

en: Next plugins are optional. To get full demo functions, make sure that you installed and activated them. If you think that you will not need them, just ignore them:
nl_NL: De volgende plugins zijn optioneel. Voor de volledige demo functies, installeer en activeer ze. Als je denkt dat je ze niet nodig hebt, negeer ze dan gewoon:

en: Next tab
nl_NL: Volgende tabblad

en: No
nl_NL: Nee

en: No Ratings Yet!
nl_NL: Er zijn nog geen beoordelingen!

en: No action taken. Plugin %1$s was already active.
nl_NL: Geen actie ondernomen. Plugin %1$s was al actief.

en: No line
nl_NL: Geen lijn

en: No members were found.
nl_NL: Geen leden gevonden.

en: No more!
nl_NL: Niet meer!

en: No pagination
nl_NL: Geen paginering

en: No plugins are available to be activated at this time.
nl_NL: Er zijn momenteel geen plugins die geactiveerd kunnen worden.

en: No plugins are available to be installed at this time.
nl_NL: Er zijn momenteel geen plugins die geïnstalleerd kunnen worden.

en: No plugins are available to be updated at this time.
nl_NL: Er zijn momenteel geen plugins die geüpdatet kunnen worden.

en: No plugins to install, update or activate.
nl_NL: Geen plugins om te installeren updaten of activeren.

en: No plugins were selected to be activated. No action taken.
nl_NL: Er waren geen plugins geselecteerd om te activeren. Er is geen actie ondernomen.

en: No plugins were selected to be installed. No action taken.
nl_NL: Er waren geen plugins geselecteerd om te installeren. Er is geen actie ondernomen.

en: No plugins were selected to be updated. No action taken.
nl_NL: Er waren geen plugins geselecteerd om te updaten. Er is geen actie ondernomen.

en: No posts for this criteria.
nl_NL: Geen berichten voor deze criteria.

en: No ratings have been submitted for this vendor yet.
nl_NL: Er zijn nog geen beoordelingen voor deze winkel.

en: No results
nl_NL: Geen resultaten

en: No widgets added
nl_NL: Geen widgets toegevoegd

en: No widgets added. You can disable footer widget area in theme options - footer options
nl_NL: Geen widgets toegevoegd. U kunt footer widget gebied uitschakelen in thema instellingen - footer instellingen

en: No woocommerce widgets added
nl_NL: Er zijn geen woocommerce widgets toegevoegd

en: Noname Shop
nl_NL: Geen Naam Winkel

en: None
nl_NL: Geen

en: North
nl_NL: Noord

en: Northeast
nl_NL: Noordoost

en: Northwest
nl_NL: Noordwest

en: Not Installed
nl_NL: Niet Geïnstalleerd

en: Not that bad
nl_NL: Matig

en: Note, after installing, use login:rehubdemo, pass: RehubPass999777 to get access to admin page. YOUR EXISTED CONTENT WILL BE DELETED AND YOU WILL HAVE TOTAL COPY OF DEMO SITE
nl_NL: Let op, na het installeren, gebruik login: rehubdemo en wachtwoord: RehubPass999777 om toegang te krijgen tot de admin pagina. UW BESTAANDE INHOUD WORDT VERWIJDERD EN U HEEFT EEN TOTAAL KOPIE VAN DEMO SITE

en: Nothing
nl_NL: Niets

en: Notify me, when price drops
nl_NL: Breng mij op de hoogte, wanneer de prijs daalt

en: Number
nl_NL: Nummer

en: Number of comments
nl_NL: Aantal reacties

en: Number of items in row
nl_NL: Aantal items in rij

en: Number of items to display
nl_NL: Aantal items om weer te geven

en: Number of posts to offset for second column  or leave blank
nl_NL: Aantal berichten om te compenseren voor de tweede kolom of laat leeg

en: Number of posts to show
nl_NL: Aantal te tonen berichten

en: Number of posts to show in slider
nl_NL: Aantal te tonen berichten in slider

en: Number of products to display
nl_NL: Aantal te tonen producten

en: Number of products to offset
nl_NL: Aantal producten om te compenseren

en: Numbered Headings
nl_NL: Genummerde Koppen

en: Numbers of posts to show
nl_NL: Aantal te tonen berichten

en: Offer Box
nl_NL: Aanbieding box

en: Offer box
nl_NL: Aanbieding box

en: Offer does not exists
nl_NL: Aanbieding bestaat niet

en: Offer old price
nl_NL: Originele prijs

en: Offer sale price
nl_NL: Actieprijs

en: Offer sale price (example, $55)
nl_NL: Aanbieding kortingsprijs (voorbeeld, €55)

en: Offer thumbnail url
nl_NL: Aanbieding thumbnail URL

en: Offer url
nl_NL: Aanbieding url

en: OfferBox description:
nl_NL: OfferBox beschrijving:

en: Offset for 2 column
nl_NL: Offset voor 2 kolommen

en: On click
nl_NL: Bij klikken

en: One fifth
nl_NL: Eenvijfde

en: One fourth
nl_NL: Eenvierde

en: One half
nl_NL: Een half

en: One sixth
nl_NL: Eenzesde

en: One third
nl_NL: Eenderde

en: Only Price
nl_NL: Enige prijs

en: Only coupons (not expired)
nl_NL: Alleen kortingscodes (niet verlopen)

en: Only expired offers (which have expired date)
nl_NL: Alleen verlopen aanbiedingen (die verloopdatum hebben)

en: Only inside category
nl_NL: Alleen binnen de categorie

en: Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
nl_NL: Alleen ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een recensie plaatsen.

en: Only offers, excluding coupons (not expired)
nl_NL: Alleen aanbiedingen, exclusief kortingscodes (niet verlopen)

en: Only with reviews
nl_NL: Alleen met recensies

en: Open custom link
nl_NL: Open aangepaste link

en: Open in a new window :
nl_NL: In een nieuw venster openen:

en: Open in the same window?
nl_NL: In hetzelfde venster openen?

en: Or add by product tags
nl_NL: Of voeg bij product tags toe

en: Or check your new window for opened website
nl_NL: Of controleer je nieuwe venster voor geopende website

en: Or enter names of posts.
nl_NL: Of voer namen van berichten in.

en: Or leave blank to show search icon only
nl_NL: Of laat leeg om alleen zoekpictogram te tonen

en: Or leave blank.
nl_NL: Of laat leeg.

en: Or live blank for default
nl_NL: Of laat leeg voor standaardinstellingen

en: Or live blank for default text
nl_NL: Of laat leeg voor standaard tekst

en: Or live blank for full width
nl_NL: Of laat leeg voor volledige breedte

en: Or live blank if you selected a text in visual editor
nl_NL: Of laat leeg als je een tekst geselecteerd hebt in de visuele editor

en: Or search product tags
nl_NL: Of zoek product tags

en: Or set background color
nl_NL: Of bepaal achtergrond kleur

en: Or set name of meta field where you store price
nl_NL: Of voer naam van meta field in waar prijs is opgeslagen

en: Or set name of meta field where you store url
nl_NL: Of voer naam van meta field in waar url is opgeslagen

en: Orange
nl_NL: Oranje

en: Order #<strong class="order-number">%s</strong> was placed on <strong class="order-date">%s</strong> and is currently <strong class="order-status">%s</strong>.
nl_NL: Bestelling #<strong class=“order-number”>%s</strong> is geplaatst op <strong class=“order-date”>%s</strong> en is currently <strong class=“order-status”>%s</strong>.

en: Order By:
nl_NL: Sorteer Op:

en: Order by
nl_NL: Sorteer op

en: Order by post ID
nl_NL: Sorteer op bericht ID

en: Other
nl_NL: Anders

en: Our knowledgebase contains additional content that is not inside of our documentation. This information is more specific and teach advanced technics of ReHub Theme.
nl_NL: Onze knowledgebase bevat extra inhoud dat niet in onze documentatie staat. Deze informatie is specifieker en legt geavanceerde technieken van ReHub Theme uit.

en: Out of stock
nl_NL: Niet op voorraad

en: Overall score:
nl_NL: Algemene score:

en: Overall:
nl_NL: Algemeen:

en: Overview
nl_NL: Overzicht

en: Overwrite design of tabs with theme settings?
nl_NL: Ontwerp van tabs in theme instellingen overschrijven?

en: Owner of shop
nl_NL: Winkel Eigenaar

en: Owner of shop:
nl_NL: Winkel Eigenaar:

en: PROS
nl_NL: Pluspunten

en: PROS. Add each from separate line
nl_NL: Minpunten. Voeg elk toe op een aparte regel

en: PROS:
nl_NL: Pluspunten:

en: Padding, px
nl_NL: Vulling, px

en: Pages:
nl_NL: Paginas:

en: Pagination position
nl_NL: Pagina positie

en: Pagination type
nl_NL: Pagina type

en: Password
nl_NL: Wachtwoord

en: Password reset is not allowed for this user
nl_NL: Herstellen van wachtwoord is niet toegestaan voor deze gebruiker

en: Password was reset. Please check your email. Reloading page...
nl_NL: Wachtwoord is herstelt. Controleer je e-mail. Pagina herladen…

en: Phone
nl_NL: Telefoon

en: Phone number
nl_NL: Telefoonnummer

en: Photo %s on Flickr
nl_NL: Foto’s %s op Flickr

en: Photos
nl_NL: Foto’s

en: Pink
nl_NL: Roze

en: Place ID of category. You can use also Category slug, but in this case you must add taxonomy slug, for example, product_cat is slug for woocommerce categories, category is slug for posts categories.
nl_NL: Vul ID van de categorie in. U ook gebruik maken van categorie afkorting, maar in dit geval moet je taxonomie afkorting toevoegen, bijvoorbeeld, product_cat is afkorting voor woocommerce categorieën, categorie is afkorting voor bericht categorieën.

en: Place text
nl_NL: Plaats tekst

en: Playlist type
nl_NL: Afspeellijst type

en: Please accept the Privacy Policy before registering
nl_NL: Accepteer de privacy policy voordat je zich registreert

en: Please accept the terms and conditions before registering
nl_NL: Accepteer de algemene voorwaarden voordat je zich registreert

en: Please contact the administrator of this site for help.
nl_NL: Neem contact op met de beheerder van de site voor support.

en: Please contact the plugin provider and ask them to package their plugin according to the WordPress guidelines.
nl_NL: Neem contact op met de aanbieder van de plugin en vraag hem om de plugin te verpakken volgens de Wordpress richtlijnen.

en: Please enter a username or e-mail address.
nl_NL: Vul een gebruikersnaam of e-mail adres in.

en: Please fill all form fields
nl_NL: Vul alle velden in

en: Please provide a valid activation key.
nl_NL: Vul een geldige activatiecode in.

en: Please provide all details for registering your copy of ReHub Theme.
nl_NL: Geef alle details voor het registreren van je exemplaar van ReHub thema.

en: Please, add items to this compare group or choose not empty group
nl_NL: Voeg items toe aan deze vergelijking groep of kies geen lege groep

en: Please, add more items to compare
nl_NL: Voeg meer items toe om te vergelijken

en: Please, get your purchase key in download section of theme. View a tutorial&nbsp;
nl_NL: Verkrijg je aankoopscode in download sectie van thema. Bekijk een tutorial&nbsp;

en: Please, install and activate One Click Demo Import plugin <a href="%s">here</a>
nl_NL: Installeer en activeer One Click Demo Import plugin <a href=“%s”>hier</a>

en: Please, login or register to view this content
nl_NL: Log in of registreer om deze inhoud te bekijken

en: Please, login to set location
nl_NL: Log in om locatie in te stellen

en: Plugin activated successfully.
nl_NL: Plugin succesvol geactiveerd.

en: Plugin activation failed.
nl_NL: Plugin activatie mislukt.

en: Plugin not activated. A higher version of %s is needed for this theme. Please update the plugin.
nl_NL: De plugin is niet geactiveerd. Een nieuwere versie van %s is noodzakelijk voor dit thema. Werk de plugin bij.

en: Popular
nl_NL: Populair

en: Popup on button click
nl_NL: Popup bij klip op knop

en: Positives
nl_NL: Pluspunten

en: Post
nl_NL: Bericht

en: Post ID
nl_NL: Bericht ID

en: Post box with comparison widget
nl_NL: Bericht box met vergelijk widget

en: Post names
nl_NL: Bericht namen

en: Post type
nl_NL: Berichttype

en: Post/Product offer scorebox
nl_NL: Bericht/Product aanbieding scorebox

en: Posted on
nl_NL: Geplaatst op

en: Posts
nl_NL: Berichten

en: Posts grid in columns
nl_NL: Berichtenrooster in kolommen

en: Posts with tag "%s"
nl_NL: Posts met Tag "%s"

en: Pre-Packaged
nl_NL: Voorverpakt

en: Pretty hover?
nl_NL: Mooi zweven?

en: Preview
nl_NL: Voorvertoning

en: Previous
nl_NL: Vorige

en: Previous tab
nl_NL: Vorige tabblad

en: Price
nl_NL: Prijs

en: Price History
nl_NL: Prijsgeschiedenis

en: Price Table
nl_NL: Prijs Tabel

en: Price history
nl_NL: Prijsgeschiedenis

en: Price history for
nl_NL: Prijsgeschiedenis voor

en: Price list
nl_NL: Prijslijst

en: Price on Button
nl_NL: Prijs op knop

en: Price range
nl_NL: Prijsbereik

en: Price table
nl_NL: Prijs tabel

en: Price table column
nl_NL: Prijs tabel kolom

en: Prices
nl_NL: Prijzen

en: Prices start from:
nl_NL: Prijs begint op:

en: Primary Menu
nl_NL: Hoofdmenu

en: Print coupon
nl_NL: Kortingscode afdrukken

en: Private Message
nl_NL: Privé Bericht

en: Product Registration
nl_NL: Product Registratie

en: Product Votes
nl_NL: Product Stemmen

en: Product names
nl_NL: Product namen

en: Product names for compare
nl_NL: Product naam voor vergelijken

en: Product page
nl_NL: Productpagina

en: Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on Amazon at the time of purchase will apply to the purchase of this product.
nl_NL: Product prijzen en beschikbaarheid kloppen met betrekking tot de datum/tijd aangegeven en zijn onderhevig aan verandering. De prijs en beschikbaarheid informatie weergegeven op Amazon op het moment van aankoop is geldend voor de aankoop van dit product.

en: Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on Amazon.com (Amazon.in, Amazon.co.uk, Amazon.de, etc) at the time of purchase will apply to the purchase of this product.
nl_NL: Product prijzen en beschikbaarheid kloppen met betrekking tot de datum/tijd aangegeven en zijn onderhevig aan verandering. De prijs en beschikbaarheid informatie weergegeven op Amazon.com (Amazon.in, Amazon.co.uk, Amazon.de, etc) op het moment van aankoop is geldend voor de aankoop van dit product.

en: Products
nl_NL: Producten

en: Profile picture of %s
nl_NL: Profielfoto van %s

en: Pros Cons box
nl_NL: Plus- & Minpunten Box

en: Pros block
nl_NL: Pluspunten blok

en: Pros title
nl_NL: Pluspunten titel

en: Published a new product
nl_NL: Nieuw product geplaatst

en: Published last 24 hours
nl_NL: Gepubliceerd in de afgelopen 24 uur

en: Published last 7 days
nl_NL: Gepubliceerd in de afgelopen 7 dagen

en: Published last month
nl_NL: Gepubliceerd in de afgelopen maand

en: Published last year
nl_NL: Vorig jaar gepubliceerd

en: Purple
nl_NL: Paars

en: READ MORE  +
nl_NL: LEES MEER +

en: REDOKAN: Home page first - (set template for Page for visual Layout builder in page attributes and Full width of browser window in Type of content area)
nl_NL: REDOKAN: Startpagina eerst - (stel template in op “Page for visual Layout builder” in pagina attributen en “full width of browser window” in type inhoud gebied)

en: Random order
nl_NL: Willekeurige volgorde

en: Rate&hellip;
nl_NL: Waarderen&hellip;

en: Rated
nl_NL: Beoordeeld

en: Rated %s out of 5
nl_NL: Waardering %s uit 5

en: ReHub Theme Support
nl_NL: ReHub Theme ondersteuning

en: ReHub Theme is now installed and ready to use! Please register your purchase to get support, automatic theme updates, demo stacks, bonuses.
nl_NL: ReHub Theme is nu geïnstalleerd en klaar voor gebruik! Registreer je aankoop voor ondersteuning, automatische theme updates, demo’s en bonussen.

en: Read full review
nl_NL: Lees volledige recensie

en: Read more on shop website
nl_NL: Lees meer op winkelwebsite

en: Read review
nl_NL: Lees recensie

en: Read reviews and comments
nl_NL: Lees recensies en reacties

en: Recash Home 1 (set template for Page for visual Layout builder in page attributes and Content box without border in Type of content area)
nl_NL: Recash Home 1 (stel template in op “Page for visual Layout builder” in pagina attributen en “Content box without border” in Type inhoudsgebied)

en: Recash Home 2 list (set template for Page for visual Layout builder in page attributes)
nl_NL: Recash Home 2 lijst (stel template in op “Page for visual Layout builder” in pagina attributen)

en: Recent products
nl_NL: Nieuwe producten

en: Recent viewed products
nl_NL: Recente bekeken producten

en: Recent viewed products work only if you have Recent Product Widget somewhere on the site
nl_NL: Recent bekeken producten werken alleen als je de recente product widget ergens op de site hebt staan

en: Recommended
nl_NL: Aanbevolen

en: Recommended image height: 270px
nl_NL: Aanbevolen afbeelding hoogte: 270px

en: Red
nl_NL: Rood

en: Red color box
nl_NL: Rode kleur box

en: Redirect Home 1 (set template for Page for visual Layout builder in page attributes and Full width of browser window in Type of content area)
nl_NL: Redirect Home 1 (stel template in op “Page for visual Layout builder” in pagina attributen en “full width of browser window” in type inhoud gebied)

en: Redirect Home 2 (set template for Page for visual Layout builder in page attributes and Full width of browser window in Type of content area)
nl_NL: Redirect Home 2 (stel template in op “Page for visual Layout builder” in pagina attributen en “full width of browser window” in type inhoud gebied)

en: Redirect Home 3 (set template for Page for visual Layout builder in page attributes and Full width of browser window in Type of content area)
nl_NL: Redirect Home 3 (stel template in op “Page for visual Layout builder” in pagina attributen en “full width of browser window” in type inhoud gebied)

en: Register New Account
nl_NL: Nieuwe Account Aanmaken

en: Register theme to get link
nl_NL: Registreer theme voor link

en: Registration
nl_NL: Registratie

en: Registration Complete! You have full access to theme data now.
nl_NL: Registratie voltooid! U hebt nu volledige toegang tot theme gegevens.

en: Registration complete. Now you can use your account. Reloading page...
nl_NL: Registratie compleet. U kunt nu je account gebruiken. Pagina opnieuw laden ...

en: Regular
nl_NL: Standaard

en: Regular blog posts
nl_NL: Standaard blog berichten

en: Rehub Theme has some bundled paid plugins which you can install from this page.
nl_NL: ReHub Theme hebt een aantal gebundelde betaalde plugins die je kan installeren vanaf deze pagina.

en: Rehub: Homepage 1 (set template for Page for visual Layout builder in page attributes and Full width of browser window in Type of content area)
nl_NL: Rehub: Homepage 1 (stel template in op “Page for visual Layout builder” in pagina attributen en “full width of browser window” in type inhoud gebied)

en: Rehub: Homepage 2 (set template for Page for visual Layout builder in page attributes and Full width of browser window in Type of content area)
nl_NL: Rehub: Homepage 2 (stel template in op “Page for visual Layout builder” in pagina attributen en “full width of browser window” in type inhoud gebied)

en: Rehub: Homepage 3 (set template for Page for visual Layout builder in page attributes and Full width of browser window in Type of content area)
nl_NL: Rehub: Homepage 3 (stel template in op “Page for visual Layout builder” in pagina attributen en “full width of browser window” in type inhoud gebied)

en: Rehub: Homepage 5 (set template for Page for visual Layout builder in page attributes and Full width of browser window in Type of content area)
nl_NL: Rehub: Homepage 5 (stel template in op “Page for visual Layout builder” in pagina attributen en “full width of browser window” in type inhoud gebied)

en: Reject
nl_NL: Wijs Af

en: Related Articles
nl_NL: Gerelateerde artikelen

en: Related Products
nl_NL: Gerelateerde Producten

en: Remember me
nl_NL: Onthoud Inloggegevens

en: Remove Banner
nl_NL: Banner Verwijderen

en: Remove Favorite
nl_NL: Favoriet verwijderen

en: Remove Icon
nl_NL: Icoon verwijderen

en: Remove Image
nl_NL: Verwijder afbeelding

en: Remove Invite
nl_NL: Verwijder Uitnodiging

en: Remove Store Banner
nl_NL: Verwijder winkelbanner

en: Remove Store Icon
nl_NL: Verwijder winkelicoon

en: Removed
nl_NL: Verwijderd

en: Removed from wishlist
nl_NL: Verwijderd uit verlanglijstje

en: Required
nl_NL: Vereist

en: Required Update not Available
nl_NL: Vereiste Update niet Beschikbaar

en: Requires Update
nl_NL: Vereist Update

en: Reset Password
nl_NL: Herstel Wachtwoord

en: Rething - demo 2 (set template for Page for visual Layout builder in page attributes and Full width of browser window in Type of content area)
nl_NL: Rething - demo 2 (stel template in op “Page for visual Layout builder” in pagina attributen en “full width of browser window” in type inhoud gebied)

en: Rething - demo 3 (use with enabled MDTF plugin)
nl_NL: Rething - demo 3 (gebruik met ingeschakelde MDTF plugin)

en: Return to Home
nl_NL: Terug naar startpagina

en: Return to Required Plugins Installer
nl_NL: Keer terug naar Vereiste Plugins Installer

en: Return to Required Plugins Installer and Activate plugins
nl_NL: Keer terug naar Vereiste Plugins Installer en Activeer plugins

en: Return to store
nl_NL: Keer terug naar winkel

en: Return to the Dashboard
nl_NL: Keer terug naar Dashboard

en: Reveal
nl_NL: Onthul

en: Reveal coupon
nl_NL: Onthul kortingscode

en: Revendor Home 1 (set template for Page for visual Layout builder in page attributes and Full width of browser window in Type of content area)
nl_NL: Revendor Home 1 (stel template in op “Page for visual Layout builder” in pagina attributen en “full width of browser window” in type inhoud gebied)

en: Revendor Home 2 (set template for Page for visual Layout builder in page attributes and Full width of browser window in Type of content area)
nl_NL: Revendor Home 2 (stel template in op “Page for visual Layout builder” in pagina attributen en “full width of browser window” in type inhoud gebied)

en: Revendor Home 3 (set template for Page for visual Layout builder in page attributes and Full width of browser window in Type of content area)
nl_NL: Revendor Home 3 (stel template in op “Page for visual Layout builder” in pagina attributen en “full width of browser window” in type inhoud gebied)

en: Review
nl_NL: Recensie

en: Review box
nl_NL: Recensie box

en: Review cons
nl_NL: Recensie minpunten

en: Review criterias
nl_NL: Recensie criteria

en: Review heading
nl_NL: Recensie heading

en: Review list - use only for posts
nl_NL: Recensie lijst - allen gebruiken voor berichten

en: Review list boxes
nl_NL: Recensie lijst boxen

en: Review manual score
nl_NL: Recensie handmatige score

en: Review pros
nl_NL: Recensie pluspunten

en: Review short description
nl_NL: Korte omschrijving van de recensie

en: Review summary
nl_NL: Samenvatting van recensie

en: Reviewed on <span class="date greycolor">%s</span> by
nl_NL: Recensie voor <span class=“date greycolor”>%s</span> door

en: Reviews
nl_NL: Recensies

en: Right
nl_NL: Rechts

en: Rosy
nl_NL: Rooskleuring

en: Rounded
nl_NL: Gerond

en: Row with sidebar area
nl_NL: Rij met ruimte voor sidebar

en: Rows of woo products
nl_NL: Rijen met Woo producten

en: SHARE:
nl_NL: DEEL:

en: Sale
nl_NL: Aanbieding

en: Sale products
nl_NL: Aanbiedingen

en: Sale!
nl_NL: Aanbieding!

en: Sales
nl_NL: Aanbiedingen

en: Same window
nl_NL: Zelfde venster

en: Save
nl_NL: Opslaan

en: Save Map Location
nl_NL: Kaart Locatie Opslaan

en: Saved
nl_NL: Opgeslagen

en: Search
nl_NL: Zoek

en: Search Products...
nl_NL: Zoek Producten...

en: Search box
nl_NL: Zoek box

en: Search by Title
nl_NL: Zoek op Titel

en: Search in this category...
nl_NL: Zoek in deze categorie...

en: Search in this shop
nl_NL: Zoek in deze winkel

en: Search in this shop...
nl_NL: Zoek in deze winkel...

en: Search on Amazon
nl_NL: Zoek op Amazon

en: Search on Ebay
nl_NL: Zoek op Ebay

en: Search products
nl_NL: Zoek producten

en: Search results for "%s"
nl_NL: Zoekresultaten voor “%s”

en: Search sellers
nl_NL: Zoek Aanbieders

en: Searchbox
nl_NL: Zoekbox

en: Second Column
nl_NL: Tweede Kolom

en: Second Column Type
nl_NL: Tweede Kolom Type

en: Second column
nl_NL: Tweede kolom

en: Second tab
nl_NL: Tweede tab

en: Secondary Theme Color
nl_NL: Secundaire Thema Kleur

en: See All %s offers
nl_NL: Bekijk Alle %s aanbiedingen

en: See all
nl_NL: Bekijk alles

en: See deal
nl_NL: Bekijk aanbieding

en: See it
nl_NL: Bekijk

en: See more from category
nl_NL: Bekijk meer uit deze categorie

en: Select admin label. You can customize labels in theme option - custom badges for posts
nl_NL: Selecteer admin label. U kunt labels aanpassen in thema opties - aangepaste badges voor berichten

en: Select an Image
nl_NL: Selecteer een Afbeelding

en: Select friends to invite.
nl_NL: Selecteer vrienden om uit te nodigen.

en: Select images from media library.
nl_NL: Selecteer afbeelding uit media bibliotheek.

en: Select order type. If "Meta value" or "Meta value Number" is chosen then meta key is required.
nl_NL: Selecteer bestelling type. Als “Meta value” of “Meta value Numberl” gekozen is, is een meta key vereist.

en: Select shortcode
nl_NL: Selecteer shortcode

en: Select sorting order.
nl_NL: Selecteer sorteervolgorde.

en: Select where to open  custom links.
nl_NL: Selecteer waar aangepaste links geopend worden.

en: Select your shortcode above to get started
nl_NL: Selecteer je shortcode hierboven om te beginnen

en: Send
nl_NL: Verstuur

en: Send Offer
nl_NL: Verstuur Aanbieding

en: Separated by a new-line (by Enter)
nl_NL: Scheid via aparte regels (door Enter)

en: Separated by a new-line (press Enter)
nl_NL: Scheid via aparte regels (druk op Enter)

en: Session has expired, please reload the page and try again
nl_NL: Sessie is verlopen, herlaad de pagina en probeer opnieuw

en: Set 0 to disable exerpt
nl_NL: Stel 0 in om uittreksel uit te schakelen

en: Set Alert for Product
nl_NL: Stel Notificatie voor Product in

en: Set HEX color like "#409cd1".
nl_NL: Stel HEX color in zoals “#409cd1”.

en: Set Lowest Price Alert
nl_NL: Stel Laagste Prijs Melding In

en: Set Product name
nl_NL: Voer Product naam in

en: Set bars (Title::Value::Link
nl_NL: Stel balken in Title::Value::Link

en: Set columns
nl_NL: Stel kolommen in

en: Set coupon code
nl_NL: Voeg kortingscode toe

en: Set default color or leave empty to leave default color as grey
nl_NL: Stel standaar kleur in of laat leeg om grijs te gebruiken

en: Set highlighted color or leave empty to leave default color as orange
nl_NL: Stel gemarkeerde kleur in of laat leeg om oranje te gebruiken

en: Set icon class like "fa-circle".
nl_NL: Stel icoon klasse in zoals “fa-circle”.

en: Set ids of categories which you want to exclude (example: 22,34)
nl_NL: Stel ID’s in van categorieën die je wilt uitsluiten (bijvoorbeeld: 22,34)

en: Set ids of categories which you want to include (example: 22,34)
nl_NL: Stel ID’s in van categorieën die je wilt insluiten (bijvoorbeeld: 22;34)

en: Set name CURRENTPAGE to show posts with similar title to current page
nl_NL: Stel de naam CURRENTPAGE in om berichten met dezelfde titel aan de huidige pagina te tonen

en: Set number
nl_NL: Stel aantal in

en: Set price range to show. Works only for posts with Main Post offer section. Example of using: 0-100. Will show products with price under 100
nl_NL: Stel prijsklasse in om te laten zien. Werkt alleen voor berichten met Hoofd Bericht Aanbieding sectie. Voorbeeld, het gebruik van: 0-100. zal producten met een prijs onder 100 tonen

en: Set text on mask
nl_NL: Voer tekst in voor mask

en: Set the parent_slug config variable instead.
nl_NL: Voer in plaats daarvan de parent_slug configuratie variabele in.

en: Set type
nl_NL: Voer type in

en: Set unit, will be added to value
nl_NL: Voer eenheid in, wordt toegevoegd aan waarde

en: Set url near title or leave blank
nl_NL: Voer URL in de buurt van titel in of laat leeg

en: Set value which will be equal to 100%
nl_NL: Voer waarde in die gelijk is aan 100%

en: Shop
nl_NL: Winkel

en: Shop Address
nl_NL: Winkeladres

en: Shop Banner
nl_NL: Winkel Banner

en: Shop Contact Address
nl_NL: Winkel Contactadres

en: Shop Icon
nl_NL: Winkel Icon

en: Shop Phone
nl_NL: Winkel Telefoon

en: Shop categories
nl_NL: Winkel categorieën

en: Shop owner:
nl_NL: Winkel Eigenaar:

en: Short description
nl_NL: Korte omschrijving

en: Short description of product
nl_NL: Korte omschrijving van het product

en: Show
nl_NL: Toon

en: Show Details
nl_NL: Toon Details

en: Show Empty
nl_NL: Toon Legen

en: Show Price meta as
nl_NL: Toon prijs meta als

en: Show all
nl_NL: Toon alles

en: Show all except expired
nl_NL: Toon alles behalve verlopen

en: Show all posts
nl_NL: Toon alle berichten

en: Show as columns
nl_NL: Toon alle kolommen

en: Show border?
nl_NL: Toon omlijning?

en: Show button?
nl_NL: Knop tonen?

en: Show by date
nl_NL: Toon op datum

en: Show discounts (not expired)
nl_NL: Toon kortingen (niet verlopen)

en: Show first post as compact?
nl_NL: Toon eerste bericht als compact?

en: Show full profile
nl_NL: Toon volledig profiel

en: Show highlight border?
nl_NL: Highlight border tonen?

en: Show hottest sorted by date
nl_NL: Toon hottest gesorteerd op datum

en: Show image first?
nl_NL: Afbeelding als eerst tonen?

en: Show in Google Maps
nl_NL: Toon in Google Maps

en: Show link from title and image on
nl_NL: Toon link van titel en afbeelding op

en: Show more images
nl_NL: Toon meer foto’s

en: Show next
nl_NL: Toon volgende

en: Show only coupons
nl_NL: Toon alleen kortingscodes

en: Show only deals
nl_NL: Toon alleen aanbiedingen

en: Show only differences
nl_NL: Alleen verschillen tonen

en: Show only featured products?
nl_NL: Alleen uitgelichte producten tonen?

en: Show options
nl_NL: Toon opties

en: Show text in left bottom side?
nl_NL: Tekst linksonder tonen?

en: Shows post deals
nl_NL: Toont bericht aanbiedingen

en: Sidebar Area
nl_NL: Sidebar Gebied

en: Sign Up
nl_NL: Registreer

en: Sign up
nl_NL: Registreer

en: Simple
nl_NL: Eenvoudig

en: Simple Post
nl_NL: Eenvoudig Bericht

en: Simple grid
nl_NL: Simpel rooster

en: Simple list
nl_NL: Eenvoudige lijst

en: Simple pagination
nl_NL: Eenvoudige paginering

en: Since:
nl_NL: Sinds:

en: Size
nl_NL: Afmeting

en: Size of title
nl_NL: Grootte van de titel

en: Slider from post images
nl_NL: Slider van bericht afbeeldingen

en: Slug
nl_NL: Afkorting

en: Small
nl_NL: Klein

en: Small line under title
nl_NL: Dunne lijn onder titel

en: Sold By
nl_NL: Aangeboden Door

en: Sold by
nl_NL: Aangeboden door

en: Some important meta keys: <br /><strong>rehub_main_product_price</strong> - key where stored price of main offer, <br /><strong>rehub_review_overall_score</strong> - key for overall review score, <br /><strong>post_hot_count</strong> - thumbs counter, <br /><strong>post_wish_count</strong> - wishlist counter, <br /><strong>post_user_average</strong> - user rating score(based on full review criterias), <br /><strong>rehub_views</strong> - post view counter, <br /><strong>rehub_views_mon, rehub_views_day, rehub_views_year</strong> - post view counter by day, month, year <br /><strong>affegg_product_price</strong> - price of main offer for Affiliate Egg plugin, <br /><strong>_price</strong> - key for price of woocommerce products, <br /><strong>total_sales</strong> - key for sales of woocommerce products
nl_NL: Enkele belangrijke Meta keys: <br /><strong>rehub_main_product_price</strong> - Key waar prijs van hoofd aanbieding is opgeslagen, <br /><strong>rehub_review_overall_score</strong> - key voor algemene product score, <br /><strong>post_hot_count</strong> - duimpjes teller, <br /><strong>post_wish_count</strong> - wenslijstje teller, <br /><strong>post_user_average</strong> - gebruikers beoordeling score (gebaseerd op volledige recensie criteria), <br /><strong>rehub_views</strong> - bericht weergave teller, <br /><strong>rehub_views_mon, rehub_views_day, rehub_views_year</strong> - berichtweergave teller per dag, maand, jaar, <br /><strong>affegg_product_price</strong> - prijs van hoofd aanbieding voor Affiliate Egg plugin, <br /><strong>_price</strong> - key voor prijs van woocommerce producten, <br /><strong>total_sales</strong> - key for verkopen van woocommerce producten

en: Something went wrong with the plugin API.
nl_NL: Er ging iets fout met de plugin API.

en: Something went wrong. Please try again.
nl_NL: Er ging iets verkeerd. Probeer het opnieuw.

en: Sorry no more offers available
nl_NL: Sorry er zijn niet méér aanbiedingen beschikbaar

en: Sorry you are logged in as admin please try with another account or logoff
nl_NL: Sorry, je bent ingelogd als admin probeer het met een ander account of log uit

en: Sorry, but you do not have the correct permissions to activate the %s plugin. Contact the administrator of this site for help on getting the plugin activated. | Sorry, but you do not have the correct permissions to activate the %s plugins. Contact the administrator of this site for help on getting the plugins activated.
nl_NL[0]: Sorry, maar je hebt geen toestemming om de %s plugin te activeren. Neem contact op met de beheerder van de site.
nl_NL[1]: Sorry, maar je hebt geen toestemming om de %s plugins te activeren. Neem contact op met de beheerder van de site.

en: Sorry, but you do not have the correct permissions to install the %s plugin. Contact the administrator of this site for help on getting the plugin installed. | Sorry, but you do not have the correct permissions to install the %s plugins. Contact the administrator of this site for help on getting the plugins installed.
nl_NL[0]: Sorry, maar je hebt geen toestemming om de %s plugin te installeren. Neem contact op met de beheerder van de site.
nl_NL[1]: Sorry, maar je hebt geen toestemming om de %s plugins te installeren. Neem contact op met de beheerder van de site.

en: Sorry, but you do not have the correct permissions to update the %s plugin. Contact the administrator of this site for help on getting the plugin updated. | Sorry, but you do not have the correct permissions to update the %s plugins. Contact the administrator of this site for help on getting the plugins updated.
nl_NL[0]: Sorry, maar je hebt geen toestemming om de %s plugin te updaten. Neem contact op met de beheerder van de site.
nl_NL[1]: Sorry, maar je hebt geen toestemming om de %s plugins te updaten. Neem contact op met de beheerder van de site.

en: Sorry, no members were found.
nl_NL: Geen leden gevonden.

en: Sorry. Author have no deals yet
nl_NL: Sorry. Deze auteur hebt nog geen aanbiedingen

en: Sorry. Author have no posts yet
nl_NL: Sorry. Deze auteur hebt nog geen posts

en: Sorry. No posts in this category yet
nl_NL: Sorry. Er zijn nog geen posts in deze categorie

en: Sort by comments count
nl_NL: Sorteer op aantal reacties

en: Sort by expiration date
nl_NL: Sorteren op vervaldatum

en: Sort by meta field
nl_NL: Sorteren op meta veld

en: Sort by price range
nl_NL: Sorteer op prijs bereik

en: Sort by taxonomy
nl_NL: Sorteren op taxonomie

en: Sort by:
nl_NL: Sorteer op:

en: Sorting
nl_NL: Sorteren

en: Source
nl_NL: Bron

en: South
nl_NL: Zuid

en: Southeast
nl_NL: Zuidoost

en: Southwest
nl_NL: Zuidwest

en: Specification
nl_NL: Specificaties

en: Star
nl_NL: Ster

en: Start from:
nl_NL: Begin op:

en: Start tracking
nl_NL: Start volgen

en: State
nl_NL: Staat

en: State Long Name
nl_NL: Staat uitgebreide naam

en: Step 1 - Get your purchase code
nl_NL: Stap 1 - Verkrijg je aankoop code

en: Step 2 - Purchase Validation
nl_NL: Stap 2 - Aankoop Validatie

en: Step 3 - Next Steps
nl_NL: Step 3 - Volgende Stappen

en: Store Banner
nl_NL: Winkel Banner

en: Store Grid
nl_NL: Winkel Rooster

en: Store Icon
nl_NL: Winkelicoon

en: Store Location
nl_NL: Winkel Locatie

en: Store Settings
nl_NL: Winkel Instellingen

en: Street
nl_NL: Straat

en: Street name
nl_NL: Straatnaam

en: Street number
nl_NL: Huisnummer

en: Style
nl_NL: Stijl

en: Style of design
nl_NL: Stijl van design

en: Style of number
nl_NL: Stijl van het nummer

en: Styled list
nl_NL: Gestylede lijst

en: Styled simple list
nl_NL: Gestylede eenvoudige lijst

en: Submit
nl_NL: Verstuur

en: Submit A Question
nl_NL: Stel een vraag

en: Submit A Ticket
nl_NL: Ticket Indienen

en: Submit Feedback
nl_NL: Verstuur Feedback

en: Submit a Post
nl_NL: Verstuur een Bericht

en: Submitted
nl_NL: Verstuurd

en: Subscribe Now
nl_NL: Abboneer Nu

en: Subtitle
nl_NL: Ondertitel

en: Support and tips
nl_NL: Ondersteuning en tips

en: Symbols in exerpt
nl_NL: Symbolen in uittreksel

en: Tabbed block
nl_NL: Blok met tabbladen

en: Table with color header
nl_NL: Tafel met gekleurd header

en: Tabs
nl_NL: Tabbladen

en: Tags exclude
nl_NL: Tags uitsluiten

en: Tags exclude first
nl_NL: Tags uitsluiten eerste

en: Tags exclude second
nl_NL: Tags uitsluiten tweede

en: Tags first
nl_NL: Tags eerst

en: Tags second
nl_NL: Tags tweede

en: Taxonomies
nl_NL: Taxonomieën

en: Taxonomy
nl_NL: Taxonomie

en: Taxonomy dropdown
nl_NL: Taxonomie dropdown

en: Taxonomy dropdown label
nl_NL: Taxonomie dropdown label

en: Taxonomy ids
nl_NL: Taxonomie ID’s

en: Taxonomy slug
nl_NL: Taxonomie afkorting

en: Taxonomy term slug
nl_NL: Taxonomie term afkorting

en: Taxonomy term slug exclude
nl_NL: Taxonomie term afkorting uitsluiten

en: Taxonomy/Brand/Attribute directory
nl_NL: Taxonomie/merk/attribuut Directory

en: Terms and Conditions
nl_NL: Algemene voorwaarden

en: Testimonial
nl_NL: Verklaring

en: Testimonial box
nl_NL: Verklaring box

en: Text
nl_NL: Tekst

en: Text Color
nl_NL: Tekst Kleur

en: Text Position
nl_NL: Tekst Positie

en: Text color (optional)
nl_NL: Tekst kleur (optioneel)

en: Text for guests
nl_NL: Tekst voor gasten

en: Text for members
nl_NL: Tekst voor gebruikers

en: Text for members block
nl_NL: Tekst voor gebruikers blok

en: Text on button
nl_NL: Tekst op knop

en: Thank you for choosing ReHub Theme. We are honored and are fully dedicated to making your experience perfect.
nl_NL: Bedankt voor je keuze voor ReHub Theme. We zijn vereerd en zijn volledig toegewijd aan het perfectioneren van je ervaring.

en: Thanks for registering your purchase. You have now access to demo stacks, support and additional bonuses.
nl_NL: Bedankt voor het registreren van je aankoop. U hebt nu toegang to demo stacks, support en extra bonussen.

en: That's all
nl_NL: Dat is alles

en: The following plugin needs to be updated to its latest version to ensure maximum compatibility with this theme: %1$s. | The following plugins need to be updated to their latest version to ensure maximum compatibility with this theme: %1$s.
nl_NL[0]: Om maximale compatibiliteit met dit thema te verzekeren, moet de volgende plugin geüpdatet worden naar de laatste versie: %1$s.
nl_NL[1]: Om maximale compatibiliteit met dit thema te verzekeren, moeten de volgende plugins geüpdatet worden naar de laatste versie: %1$s.

en: The following plugin was activated successfully: | The following plugins were activated successfully:
nl_NL[0]: De volgende plugin is succesvol geactiveerd:
nl_NL[1]: De volgende plugins zijn succesvol geactiveerd:

en: The following recommended plugin is currently inactive: %1$s. | The following recommended plugins are currently inactive: %1$s.
nl_NL[0]: De volgende aanbevolen plugin is momenteel inactief: %1$s.
nl_NL[1]: De volgende aanbevolen plugins zijn momenteel inactief: %1$s.

en: The following required plugin is currently inactive: %1$s. | The following required plugins are currently inactive: %1$s.
nl_NL[0]: De volgende vereiste plugin is momenteel inactief: %1$s.
nl_NL[1]: De volgende vereiste plugins zijn momenteel inactief: %1$s.

en: The installation and activation process is starting. This process may take a while on some hosts, so please be patient.
nl_NL: Het installatie en activatie proces wordt opgestart. Dit proces kan op sommige hosts enige tijd in beslag nemen, geduld alstublieft.

en: The installation of %1$s failed.
nl_NL: De installatie van %1$s is mislukt.

en: The installation process is starting. This process may take a while on some hosts, so please be patient.
nl_NL: Het installatie proces wordt opgestart. Dit proces kan op sommige hosts enige tijd in beslag nemen, geduld alstublieft.

en: The page you are looking for has not been found.
nl_NL: De pagina die je zoekt kan niet worden gevonden.

en: The remote plugin package consists of more than one file, but the files are not packaged in a folder.
nl_NL: Het gekozen pluginpakket bestaat uit meer dan een bestand, maar de bestanden zijn niet verpakt in een map.

en: The remote plugin package does not contain a folder with the desired slug and renaming did not work.
nl_NL: Het gekozen pluginpakket bevat geen map met de gewenste afkorting en een naamswijziging hebt niet gewerkt.

en: The server does not have ImageMagick or GD installed and/or enabled! Any of these libraries are required for WordPress to be able to resize images. Please contact your server administrator to enable this before continuing.
nl_NL: De server hebt geen ImageMagick of GD geïnstalleerd en/of ingeschakeld! Een van deze bibliotheken is vereist voor WordPress om afmetingen van afbeelding aan te kunnen passen. Neem contact op met je serverbeheerder om dit mogelijk te maken voordat je verder gaat.

en: The shortcode file not found!
nl_NL: Het shortcode bestand is niet gevonden!

en: Theme Options
nl_NL: Thema Instellingen

en: Theme is registered on your site!
nl_NL: Theme is geregistreerd op je site!

en: Themeforest Username
nl_NL: Themeforest Gebruikersnaam

en: There are no pending membership requests.
nl_NL: Er zijn geen openstaande leden verzoeken.

en: There are no reviews yet.
nl_NL: Er zijn nog geen recensies.

en: There are one or more required or recommended plugins to install, update or activate.
nl_NL: Er zijn één of meerdere vereiste of aanbevolen plugins om te installeren, te updaten of te activeren.

en: There is an update available for: %1$s. | There are updates available for the following plugins: %1$s.
nl_NL[0]: Er is een update beschikbaar voor: %1$s.
nl_NL[1]: Er zijn updates beschikbaar voor: %1$s.

en: There is no user registered with that email address.
nl_NL: Er is geen gebruiker met dit e-mailadres geregistreerd.

en: There is nothing in your wishlist
nl_NL: Er staat niets op je verlanglijstje

en: There were no groups found.
nl_NL: Er zijn geen groepen gevonden.

en: Third Column
nl_NL: Derde Kolom

en: Third Column Type
nl_NL: Derde Kolom Type

en: Third tab
nl_NL: Derde tab

en: This is the place where you should start to learn enhanced functions of ReHub Theme.
nl_NL: Dit is de plaats waar je zou moeten beginnen met het leren van geavanceerde functies van de Rehub Theme.

en: This shortcode makes slider from all images that attached to post
nl_NL: Deze shortcode maakt slider van alle afbeeldingen die gekoppeld zijn aan dit bericht

en: This theme recommends the following plugin: %1$s. | This theme recommends the following plugins: %1$s.
nl_NL[0]: Dit thema beveelt de volgende plugin aan: %1$s.
nl_NL[1]: Dit thema beveelt de volgende plugins aan: %1$s.

en: This theme requires the following plugin: %1$s. | This theme requires the following plugins: %1$s.
nl_NL[0]: Voor deze theme is de volgende plugin vereist: %1$s.
nl_NL[1]: Voor deze theme zijn de volgende plugins vereist: %1$s.

en: This will change all inner post links to affiliate link from post offer
nl_NL: Dit verandert alle inwendige bericht links naar affiliate links van bericht aanbieding

en: This will change all inner post links to affiliate link of post offer
nl_NL: Dit verandert alle inwendige bericht links naar affiliate links van bericht aanbieding

en: This will disable button in grid
nl_NL: Deactiveer knop in rooster

en: This will disable thumbs and comment count in bottom
nl_NL: Dit schakelt duimpjes en reactie teller onderaan uit

en: Three Column
nl_NL: Drie Kolommen

en: Three fifth
nl_NL: Drievijfde

en: Three fourth
nl_NL: Drievierde

en: Thumb/Hot counter
nl_NL: Duim / Hot teller

en: Thumbs Down
nl_NL: Duimpjes Omlaag

en: Thumbs Up
nl_NL: Duimpjes Omhoog

en: Tick
nl_NL: Vink aan

en: Time left:
nl_NL: Tijd resterend:

en: Title
nl_NL: Titel

en: Title Position
nl_NL: Positie van Titel

en: Title for link:
nl_NL: Titel voor link:

en: Title for modules
nl_NL: Titel voor modules

en: Title inside line
nl_NL: Titel in lijn

en: Title line
nl_NL: Titel lijn

en: Title of box
nl_NL: Titel van box

en: Title of box :
nl_NL: Titel van box :

en: Title of offer :
nl_NL: Titel van aanbieding :

en: Title of section
nl_NL: Titel van sectie

en: Title of tab
nl_NL: Titel van tabblad

en: Title of video :
nl_NL: Titel van video:

en: Titled box
nl_NL: Getitelde box

en: To Activate <span class="count">(%s)</span> | To Activate <span class="count">(%s)</span>
nl_NL[0]: Activeer <span class="count">(%s)</span>
nl_NL[1]: Activeer <span class="count">(%s)</span>

en: To Install <span class="count">(%s)</span> | To Install <span class="count">(%s)</span>
nl_NL[0]: Installeer <span class="count">(%s)</span>
nl_NL[1]: Installeer <span class="count">(%s)</span>

en: To access our support forum, demo stacks, bonuses, you must be official buyer.<br />
            If you don't have official license of theme -
nl_NL: Om toegang te krijgen tot ons supportforum, demo stacks en bonussen, moet je officieel eigenaar zijn. <br />
    Als je geen officiële kopie van het thema's hebt -

en: To get access to demo stacks, you first must register your purchase.<br />
    See the
nl_NL: Om toegang te krijgen tot demo stacks, moet je eerst je aankoop registreren. <br />
    Zie de

en: To reset your password, visit the following address:
nl_NL: Om je wachtwoord opnieuw in te stellen, bezoekt je de volgende pagina:

en: To:
nl_NL: Aan:

en: Toggle
nl_NL: Schakel

en: Top
nl_NL: Boven

en: Top Menu
nl_NL: Bovenste Menu

en: Top and bottom
nl_NL: Boven-en onderkant

en: Total
nl_NL: Totaal

en: Total Score
nl_NL: Totale Score

en: Total products
nl_NL: Totaal aantal producten

en: Total submitted
nl_NL: Totaal ingediend

en: Transparent
nl_NL: Transparant

en: Transparent background box
nl_NL: Transparante achtergrond box

en: Two Column
nl_NL: Tweekoloms

en: Two fifth
nl_NL: Tweevijfde

en: Two third
nl_NL: Tweederde

en: Type an address for autocomplete
nl_NL: Vul een adres voor autocomplete in

en: Type here ids of taxonomy separated by comma  which you need to show. Leave empty to show all
nl_NL: Vul hier de id's van taxonomieen die je wilt tonen, gescheiden door komma’s. Laat leeg om alles weer te geven

en: Type here label for dropdown
nl_NL: Vul hier label voor dropdown in

en: Type key for meta
nl_NL: Vul sleutel voor meta in

en: Type name of product
nl_NL: Vul naam van het product in

en: Type of area
nl_NL: Type gebied

en: Type of column :
nl_NL: Type kolom:

en: Type of content area
nl_NL: Type Inhoudsgebied

en: Type of filter
nl_NL: Type filter

en: Type of gap
nl_NL: Type gap

en: Type of list
nl_NL: Type lijst

en: Type of product
nl_NL: Type product

en: Type of products
nl_NL: Type producten

en: Type of row
nl_NL: Type rij

en: Type of search
nl_NL: Type zoekopdracht

en: Type post name
nl_NL: Voer bericht naam in

en: Under title
nl_NL: Onder titel

en: Unhelpful
nl_NL: Niet nuttig

en: Unit
nl_NL: Eenheid

en: Update Available <span class="count">(%s)</span> | Update Available <span class="count">(%s)</span>
nl_NL[0]: Update beschikbaar <span class="count">(%s)</span>
nl_NL[1]: Update beschikbaar <span class="count">(%s)</span>

en: Update Required
nl_NL: Update is vereist

en: Update recommended
nl_NL: Update wordt aanbevolen

en: Updating Plugin %1$s (%2$d/%3$d)
nl_NL: Plugin Updaten %1$s (%2$d/%3$d)

en: Updating Plugin: %s
nl_NL: Plugin aan het updaten: %s

en: Upgrade Now
nl_NL: Upgrade Nu

en: Upgrade message from the plugin author:
nl_NL: Upgrade bericht van de plugin auteur:

en: Upload Image
nl_NL: Upload Afbeelding

en: Upload an image for the banner.
nl_NL: Upload een afbeelding voor de banner.

en: Upload an image for the shop icon.
nl_NL: Upload een afbeelding voor het winkel icoon.

en: Upload background
nl_NL: Upload achtergrond

en: Url of Facebook page
nl_NL: Url van Facebook pagina

en: Url of Google Plus page
nl_NL: Url van Google Plus pagina

en: Url of Instagram page
nl_NL: Url van Instagram pagina

en: Url of Tumblr page
nl_NL: Url van Tumblr pagina

en: Url of Twitter page
nl_NL: Url van Twitter pagina

en: Url of Vk.com page
nl_NL: Url van VK.com pagina

en: Url of Youtube page
nl_NL: Url van YouTube pagina

en: Url of feed
nl_NL: Url van feed

en: Use 4 columns only for full width row
nl_NL: Gebruik 4 kolommen alleen voor rij met volledige breedte

en: Use Coupon Code:
nl_NL: Gebruik Kortingscode:

en: Use Coupon:
nl_NL: Gebruik Kortingscode:

en: Use before:
nl_NL: Gebruiken voor:

en: Use code on page
nl_NL: Gebruik code op pagina

en: Use filter taxonomy within general taxonomy option
nl_NL: Gebruik filter taxonomie in algemene taxonomie instellingen

en: Use for Post Coupons
nl_NL: Gebruik voor Kortingscodes Plaatsen

en: Use for full width row!
nl_NL: Gebruik voor rij met volledige breedte!

en: Use mb5, mb10, mb15, mb20, mb25, mt10, mt15, mt20 to change margins
nl_NL: Gebruik mb5, mb10, mb15, mb20, mb25, mt10, mt15, mt20 om margins aan te passen

en: Used
nl_NL: Gebruikt

en: User Balance
nl_NL: Gebruikers Balans

en: User Deals
nl_NL: Gebruiker’s Aanbiedingen

en: User ID
nl_NL: Gebruiker ID

en: User Logged In Menu
nl_NL: Menu voor ingelogde gebruikers

en: User Posts
nl_NL: Gebruiker’s Berichten

en: User Rating
nl_NL: Gebruikers Beoordeling

en: User Rating:
nl_NL: Gebruikers Beoordeling:

en: User logo + Price
nl_NL: Gebruikers Logo + Prijs

en: User rating
nl_NL: Gebruikers beoordeling

en: User review
nl_NL: Gebruikers recensie

en: User's score
nl_NL: Gebruikers’ score

en: Username
nl_NL: Gebruikersnaam

en: Username or E-mail
nl_NL: Gebruikersnaam of E-mail

en: Username: %s
nl_NL: Gebruikersnaam: %s

en: Vendor
nl_NL: Verkoper

en: Vendor store page sidebar
nl_NL: Verkoper winkel pagina sidebar

en: Verified
nl_NL: Geverifieerd

en: Version
nl_NL: Versie

en: Version:
nl_NL: Versie:

en: Versus Line
nl_NL: Tegen Lijn

en: Versus lines builder
nl_NL: Tegen Lijnen Bouwer

en: Vertical align
nl_NL: Verticaal uitlijnen

en: Very Poor
nl_NL: Slecht

en: Video gallery works only with youtube or vimeo, but not at once. Also, playlist type can be only one on page. Slider type can have multiple instances
nl_NL: Video galerij werkt alleen met YouTube of Vimeo, maar niet gelijkertijd. Afspeellijst type kan slechts één per pagina zijn. Slider type kan meerdere per pagina

en: Video playlist block
nl_NL: Video afspeellijst blok

en: Videos
nl_NL: Video’s

en: View Conversation
nl_NL: Bekijk Gesprek

en: View Your Store
nl_NL: Bekijk je Winkel

en: View all post filed under %s
nl_NL: Bekijk alle berichten ingevuld onder %s

en: View all posts in %s
nl_NL: Bekijk alle posts in %s

en: View all products in %s
nl_NL: Bekijk alle producten in %s

en: View all results
nl_NL: Bekijk alle resultaten

en: Views
nl_NL: Weergaven

en: Vote down
nl_NL: Stemmen tegen

en: Vote up
nl_NL: Stemmen voor

en: Votes
nl_NL: Stemmen

en: Want to give idea for new updates. Use our site
nl_NL: Heeft je ideeën voor nieuwe updates? Gebruik onze website

en: Want to send private information or access to your site? Use this link to contact us with email
nl_NL: Wilt us privé informatie of toegang tot je website versturen? Gebruik dan deze link om contact met ons op te nemen via e-mail

en: Warning
nl_NL: Waarschuwing

en: Watch Videos
nl_NL: Bekijk Videos

en: We have a growing library of video tutorials to help teach you the different aspects of using ReHub Theme.
nl_NL: Wij bieden een groeiende bibliotheek van video tutorials aan om je de verschillende aspecten van ReHubn Theme te leren.

en: We offer excellent support through Themeforest comment system. Write to us from your account on Themeforest.
nl_NL: Wij bieden uitmuntende support aan via onze Themeforest opmerkingen systeem. Stuur ons een bericht via je account op Themeforest.

en: We will be happy to hear your thoughts
nl_NL: We kijken uit naar je ideeën

en: Welcome to ReHub Theme!
nl_NL: Welkom bij ReHub Theme!

en: What to do when slide is clicked?
nl_NL: Wat te doen wanneer op de slide geklikt wordt?

en: Where to search
nl_NL: Waar zoeken

en: White
nl_NL: Wit

en: White no border
nl_NL: Wit zonder border

en: Width (with %)
nl_NL: Breedte (in %)

en: Width (with px):
nl_NL: Breedte (in px):

en: Width of image in px
nl_NL: Breedte van afbeelding in px

en: Will be used in title and image
nl_NL: Zal gebruikt worden in titel en afbeelding

en: Will be used on image and title
nl_NL: Zal gebruikt worden op afbeelding en titel

en: Wishlist
nl_NL: Verlanglijstje

en: With author? :
nl_NL: Met auteur? :

en: With left blue line
nl_NL: Met linker blauwe lijn

en: With maximum value
nl_NL: Met maximale waarde

en: With minimum value
nl_NL: Met minimale waarde

en: With px, em, etc. Example: 2em. Default is 1.1em
nl_NL: Met px, em enz. Voorbeeld: 2em. Standaard is 1.1em

en: With px, em, etc. Example: 2em. Default is 1.7em
nl_NL: Met px, em enz. Voorbeeld: 2em. Standaard is 1.7em

en: With schema?
nl_NL: Met schema?

en: Without thumbnails
nl_NL: Zonder thumbnails

en: Woo Compare Bars
nl_NL: Woo Vergelijk Balken

en: Woo Featured section
nl_NL: Woo Uitgelicht sectie

en: Woo attribute comparisons
nl_NL: Woo eigenschappen vergelijking

en: Woo brand archive sidebar
nl_NL: Woo merk archief sidebar

en: Woo commerce product carousel
nl_NL: Woo commerce product carrousel

en: Woocommerce Attribute
nl_NL: Woocommerce Eigenschap

en: Woocommerce Attribute with Link
nl_NL: Woocommerce Eigenschap met Link

en: Woocommerce Comparison list
nl_NL: Woocommerce Vergelijken lijst

en: Woocommerce Offer box
nl_NL: Woocommerce Aanbieding box

en: Woocommerce Offers list
nl_NL: Woocommerce Aanbiedingen lijst

en: Woocommerce column - use only with woocommerce enabled
nl_NL: Woocommerce kolom - Alleen gebruiken als woocommerce ingeschakeld is

en: Woocommerce grid - use only with woocommerce enabled
nl_NL: Woocommerce rooster - alleen gebruiken als woocommerce is ingeschakeld

en: Woocommerce list - use only with woocommerce enabled
nl_NL: Woocommerce lijst - Alleen gebruiken als woocommerce is ingeschakeld

en: Woocommerce shop sidebar
nl_NL: Woocommerce winkel sidebar

en: WordPress Repository
nl_NL: Wordpress Opslag

en: Works only with MDTF
nl_NL: Werkt uitsluitend met MDTF

en: Works only with Woocommerce
nl_NL: Werkt uitsluitend met Woocommerce

en: World News
nl_NL: Wereld Nieuws

en: Write message
nl_NL: Stuur bericht

en: Write to email
nl_NL: Verstuur een e-mail

en: Write us a letter
nl_NL: Stuur ons een brief

en: Year of countdown finish :
nl_NL: Jaar waarin het aftellen eindigt :

en: Yellow color box
nl_NL: Gele kleur box

en: Yes
nl_NL: Ja

en: You already added your deal to this post
nl_NL: U hebt je aanbieding al toegevoegd aan dit bericht

en: You can leave all fields blank and enable this field if you want to show button from Main offer of post and timer based on expiration date
nl_NL: U kunt alle velden leeglaten en dit veld inschakelen als je de knop van basis aanbieding of bericht en timer gebaseerd op verloopdatum

en: You can leave blank width and height for using default value
nl_NL: U kunt breedte en hoogte leeg laten voor standaard waarde

en: You can leave this field blank
nl_NL: U kunt dit veld leeglaten

en: You can search items only in category Ids, separate by comma
nl_NL: U kunt items alleen vinden in categorie ID’s, gescheiden met komma’s

en: You can set several with commas. Be aware of taxonomies with too much items.
nl_NL: U kunt meerdere plaatsen met komma’s. Let op taxonomieën met te veel items.

en: You can set theme colors in Theme option - appearance or via Customizer
nl_NL: U kunt de thema kleuren instellen onder Thema opties - opmaak of via de customizer

en: You have already voted this
nl_NL: U hebt al gestemd

en: You have successfully created your account! To begin using this site you will need to activate your account via the email we have just sent to your address.
nl_NL: U account is succesvol aangemaakt! Om toegang te krijgen tot je account dient je eerst je account te activeren via de e-mail die je zojuist ontvangen hebt.

en: You have support until:
nl_NL: U hebt ondersteuning tot:

en: You haven't set a map location yet
nl_NL: U hebt nog geen locatie voor de kaart ingesteld

en: You may also like&hellip;
nl_NL: Wat je misschien ook leuk vindt&hellip;

en: You may be interested in&hellip;
nl_NL: U bent misschien ook geïnteresseerd in&hellip;

en: You must be <a href="%s">logged in</a> to post a review.
nl_NL: U moet <a href=“%s”>ingelogd zijn</a> om een review te plaatsen.

en: You used not correct name. Please, use your official login name on Envato
nl_NL: U gebruikte een verkeerde gebruikersnaam. Gebruik je officiële Envato gebruikersnaam

en: Your Email
nl_NL: Uw Email

en: Your Map Location
nl_NL: Uw Locatie

en: Your Rating
nl_NL: Uw Beoordeling

en: Your Rating:
nl_NL: Uw Beoordeling:

en: Your Review
nl_NL: Uw Recensie

en: Your account was activated successfully! You can now <a href="%s" class="%s">log in</a> with the username and password you provided when you signed up.
nl_NL: Uw account is succesvol geactiveerd! U kunt nu <a href=“%s” class=“%s”>inloggen</a> met je gebruikersnaam en wachtwoord.

en: Your account was activated successfully! Your account details have been sent to you in a separate email.
nl_NL: Uw account is succesvol geactiveerd! Uw accountgegevens zijn naar je gestuurd in een aparte e-mail.

en: Your application has been received. You will be notified by email the results of your application. Currently you can use site as Pending vendor.
nl_NL: Uw aanvraag is ontvangen. U ontvangt binnenkort een uitslag op je e-mail. U kunt nu gebruik maken van de website als Pending vendor.

en: Your passwords do not match. Set the same password in both fields
nl_NL: Uw wachtwoorden komen niet overeen. Vul in beide velden hetzelfde wachtwoord in

en: Your passwords must have minimum 6 symbols.
nl_NL: Uw wachtwoord moet minimaal 6 symbolen bevatten.

en: Your shop contact phone number.
nl_NL: Uw winkel’s telefoonnummer.

en: Your total score
nl_NL: Uw totale score

en: Youtube/Vimeo gallery
nl_NL: Youtube/Vimeo gallerij

en: Zipcode
nl_NL: Postcode

en: [%s] Password Reset
nl_NL: [%s] Herstel Wachtwoord

en: active %s
nl_NL: actief %s

en: address
nl_NL: adres

en: all
nl_NL: alle

en: as of
nl_NL: sinds

en: at checkout.
nl_NL: bij de kassa.

en: back
nl_NL: terug

en: back to menu
nl_NL: terug naar menu

en: black
nl_NL: zwart

en: blue
nl_NL: blauw

en: bottom
nl_NL: onderaan

en: brand
nl_NL: merk

en: brown
nl_NL: bruin

en: buy theme on Themeforest
nl_NL: koop theme op Themeforest

en: by
nl_NL: door

en: clear floats
nl_NL: clear float

en: dashed
nl_NL: gestippeld

en: days left
nl_NL: dagen resterend

en: dotted
nl_NL: gestippeld

en: double
nl_NL: dubbel

en: from
nl_NL: van

en: gallery
nl_NL: gallerij

en: gold
nl_NL: goud

en: green
nl_NL: groen

en: grey
nl_NL: grijs

en: here
nl_NL: hier

en: if you want to show posts of any custom taxonomies. Example of setting this field: taxonomies=product_cat+77,96,12
nl_NL: als je berichten wilt weergeven van elke aangepaste taxonomie. Voorbeeld van het instellen van dit veld: taxonomies = product_cat+77,96,12

en: if you want to sort panel before posts, write id of panel
nl_NL: als je paneel wilt sorteren vóór berichten, schrijf ID van paneel

en: left
nl_NL: links

en: month
nl_NL: maand

en: more
nl_NL: meer

en: music
nl_NL: muziek

en: new
nl_NL: nieuw

en: no comments
nl_NL: geen reacties

en: no ratings
nl_NL: geen beoordelingen

en: none
nl_NL: geen

en: orange
nl_NL: oranje

en: out of
nl_NL: uit

en: pink
nl_NL: roze

en: purple
nl_NL: paars

en: red
nl_NL: rood

en: regular
nl_NL: normaal

en: review
nl_NL: recensie

en: reviews
nl_NL: recensies

en: right
nl_NL: rechts

en: rosy
nl_NL: rooskleurig

en: tab for instructions on how to complete registration.
nl_NL: tabblad voor instructies voor het voltooien van registratie.

en: top
nl_NL: boven

en: transparent
nl_NL: doorzichtig

en: type without %
nl_NL: voer in zonder %

en: unknown
nl_NL: onbekend

en: used
nl_NL: gebruikt

en: votes
nl_NL: stemmen

en: yellow
nl_NL: geel
